• Żarówki do lampy napromiennikowej

image

  • Parametry

 

Dbanie o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu hodowlanym jest niezwykle istotne, dlatego stworzyliśmy ofertę obejmującą promienniki podczerwieni do chlewni. Ogrzewanie promiennikowe chlewni to niezwykle wydajne i energooszczędne rozwiązanie, które doceniane jest przez wielu hodowców na całym świecie. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Promiennik ciepła na podczerwień do chlewni i jego zalety

Promienniki podczerwieni przemysłowe to żarówki wykonane ze szkła prasowanego. Wyposażone zostały w pełni zamknięty odbłyśnik, który emituje ciepło w kierunku zwierząt bez straty ciepła na inne strony. Promiennik podczerwieni do chlewni równoważy ciepło ciała, a także poprawia cyrkulację krwi w tkankach i mięśniach. Poza chlewnią, rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w hodowli drobiu. Ten rodzaj emisji ciepła zapewnia nie tylko korzyści zdrowotne dla zwierząt, lecz także pomaga w oszczędnościach poprzez niższe niż w przypadku innych metod ogrzewania rachunki za prąd.

Promiennik na podczerwień do chlewni przydatny jest szczególnie wtedy, kiedy na świat przyjdą wymagające dużo ciepła prosięta. W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo zarówno białe, jak i czerwone promienniki ciepła do chlewni. Grzejnik cechuje się wysoką odpornością na pryśnięcia wody, uszkodzenia mechaniczne i doskonałą transmisją ciepła. Ten rodzaj ogrzewania zmniejsza koszty zużycia energii nawet o 30%, a jedna żarówka wystarcza aż na 5000 godzin pracy przy 240 V. Promiennik ciepła do chlewni to niezwykle trwałe rozwiązanie, a to za sprawą nowoczesnych technologii wykorzystanych przy jego konstrukcji. Te i inne promienniki podczerwieni do hal najwyższej klasy znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Promienniki podczerwieni do chlewnisklep Rolnet proponuje ich najwyższą jakość

Dbanie o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu hodowlanym jest równie istotne, co odpowiednie pojenie czy żywienie trzody. Z myślą o tych, którzy chcą zapewnić jak najlepsze warunki świniom, stworzyliśmy ofertę obejmującą różnego rodzaju urządzenia takie jak promiennik podczerwieni do chlewni. Jednak promiennik ciepła do chlewni to niejedyne rozwiązanie dla hodowców, które znaleźć można na naszej stronie. Oferujemy również inne artykuły pochodzące od sprawdzonych producentów, bez których nie może obejść się nowoczesne gospodarstwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Rolnet. Grzejnik na podczerwień ichlewnia to duet doskonały dla dobrego wzrostu świń.