• Promiennik podczerwieni Par Farma, czerwony, 100 W

Symbol: 802007FA

Promiennik podczerwieni Par Farma, czerwony, 100 W

Klasa energetyczna E
Moc [W] 100
Trzonek E27
28.75
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Promiennik podczerwieni Par Farma, 100 W 

Nowoczesne metody ogrzewania pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów. Promienniki emitują promieniowanie, które jest nośnikiem ciepła. To czerwone fale, niewidoczne dla ludzkiego oka, które można odczuć jako zwiększoną temperaturę. Właśnie dlatego produkty te są używane coraz częściej do ogrzewania powierzchni.

Promienniki Par Farma wykonane są ze szkła prasowanego. Mają bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz są wytrzymałe na działanie wody.

Całkowicie zamknięty odbłyśnik emituje całe ciepło w kierunku zwierząt i eliminuje straty ciepła do minimum wokół bańki promiennika. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskuje się zwiększoną efektywność promienników PAR FARMA, aż o 30% w stosunku do tradycyjnych modeli. Idealnie nadają się do hodowli drobiu, trzody chlewnej, terapii medycznej. Dzięki doskonałemu przepływowi ciepła równoważą ciepłotę ciała oraz stymulują cyrkulację krwi w tkankach i mięśniach.

Stosowanie promienników to bardzo dobry sposób na generowanie ciepła. Mogą one ogrzewać zwierzęta, ludzi oraz żywność. Cieszą się dużą popularnością wśród rolników na całym świecie.

Zastosowanie promienników Par Farma

Promienniki na podczerwień stosowane są w hodowlach różnych zwierząt. Umieszczenie ich w kurnikach wydłuża dzień świetlny, co zwiększa nośność kur. Natomiast w chlewniach i w oborach wspomagają odchów prosiąt i cieląt w pierwszych tygodniach ich życia. Następuje szybszy przyrost wagi, zachowane jest suche otoczenie oraz zapobiega się różnym chorobom.

Promienniki podczerwieni znajdują zastosowanie także w terrariach, do ogrzewania i zapewnienia optymalnych warunków życia i ekspozycji gadów, płazów i pająków. Promiennik podczerwieni 100 W w nocy zapewnia odpowiedni mikroklimat oraz dostarcza ciepło.

Promienniki na podczerwień stosuje się także w stajniach jako wspomagające szybkie osuszanie koni. Natomiast naświetlanie tymi lampami pomaga w leczeniu bólu mięśni oraz stanów zapalnych, a także poprawia kondycję fizyczną zwierząt.

Promienniki Par Farma na podczerwień są dostępne w naszym sklepie w różnej mocy. Sprawdzają się one także w innych gałęziach przemysłu. Są niezastąpione podczas suszenia ziół, w światłolecznictwie, wszędzie tam, gdzie wymagane jest nagrzewanie lub przyspieszenie procesu suszenia.

W swojej ofercie mamy także osprzęt do promienników podczerwieni Par Farma. Są to uszczelki silikonowe, które zabezpieczają gwint promiennik przed korozją powodowana agresywnymi gazami występującymi w budynkach inwentarskich. Uszczelka zapobiega uszkodzeniom złącza oprawy i jednocześnie wydłuża żywotność promienników na podczerwień.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com