• Promiennik podczerwieni Par Farma, czerwony, 100 W

Symbol: 802007FA

Promiennik podczerwieni Par Farma, czerwony, 100 W

Moc [W] 100
Zasilanie [V] 230
Trzonek E27
34.20
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Promiennik podczerwieni Par Farma, 100 W 

Promiennik na podczerwień – idealny dla nowoczesnego gospodarstwa

Aby hodowla drobiu przynosiła wymierne rezultaty, niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz narzędzi. Ogrzewanie podczerwienią to stosunkowo tania i jednocześnie bardzo skuteczna metoda.

Ogrzewanie podczerwienią – wybierz dobry promiennik ciepła

Hodowla drobiu wymaga zapewnienia ptakom odpowiednich warunków termicznych. Zarówno zbyt niska, jak i zbyt wysoka temperatura będzie powodowała duże straty. Obiekty gospodarcze przeznaczone do chowu drobiu powinny być wyposażone w odpowiednią instalację grzewczą. Ogrzewanie podczerwienią umożliwia utworzenie strefy grzewczej, dzięki której ptaki same mogą wybrać swoją strefę komfortu. Aby ogrzewanie podczerwienią było skuteczne, niezbędne jest zastosowanie wydajnego promiennika podczerwieni.

Promiennik na podczerwień Par Farma to najlepszy wybór

Promiennik podczerwieni Par Farma stanowi nowoczesne rozwiązanie umożliwiające efektywne ogrzewanie kurników oraz innych budynków gospodarczych. Tradycyjne promienniki powodują utratę części energii cieplnej; promiennik Par Farma wyposażony został w całkowicie zamknięty odbłyśnik, dzięki czemu całe ciepło emitowane jest w kierunku zwierząt. Jest to także promiennik, który może być stosowany nie tylko w hodowli, ale również w terapii medycznej. Ogrzewanie podczerwienią pozwala na lepszy przepływ ciepła, który prowadzi do równoważenia ciepłoty ciała. Wybierając promienniki Par Farma masz pewność, że sięgasz po niezawodne elementy wykonane z wysokiej jakości szkła prasowanego o dużej odporności mechanicznej i na zachlapania wodą

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia