• Promiennik podczerwieni Par Farma, biały, 100 W

The Symbol : 802005FA

Promiennik podczerwieni Par Farma, biały, 100 W

Moc [W] 100
Napięcie [V] 230
Trzonek E27
26.90
opak Add to wishlist
Reviews
The quantity in the package 12 opak
Shipping within 48 hours

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

Promiennik podczerwieni Par Farma, 100 W

Ogrzewanie na podczerwień – wygoda i oszczędność

Ogrzewanie budynków gospodarczych wiąże się z dużym kosztami w czasie sezonu grzewczego. Alternatywą dla tradycyjnych sposobów może być ogrzewanie na podczerwień. Choć nie jest ono jeszcze najpopularniejszym sposobem, stopniowo zyskuje coraz szersze grono zwolenników.

Ogrzewanie podczerwienią – dlaczego warto?

Ogrzewanie na podczerwień pozwala na wykorzystanie promieniowania podczerwonego, które jest doskonałym nośnikiem energii cieplnej. Ogrzewanie podczerwienią jest wydajniejsze od tradycyjnych metod ogrzewania, ponieważ nie grzeje powietrza w pomieszczeniu; promieniowanie podczerwone zapewnia równomierny rozkład temperatur oraz szybsze i efektywniejsze dostarczenie ciepła. Najwygodniejszym sposobem na uzyskanie optymalnej temperatury w budynkach gospodarczych jest zastosowanie odpowiednich promienników podczerwieni.

Promiennik podczerwieni dla gospodarstw rolnych

Promiennik podczerwieni Par Farma to wygodny sposób na ogrzewanie podczerwienią. Promiennik podczerwieni wykonany został z wysokiej jakości komponentów (szkło prasowane), dzięki czemu wykazuje dużą odporność mechaniczną i na zachlapania wodą. Aby zminimalizować powstawanie strat ciepła, promienniki Par Farma zostały wyposażone w całkowicie zamknięty odbłyśnik – dzięki temu cała energia cieplna kierowana jest w kierunku zwierząt. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na ogrzewanie obory lub kurnika, wybierz wysokiej jakości promiennik podczerwieni Par Farma 100 W, które mogą być także wykorzystywane w terapii medycznej ze względu na stymulację cyrkulacji krwi w mięśniach i tkankach. 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The