• Preparaty do suchej dezynfekcji hodowlii gołębi

image

  • Parametry

Hodowla gołębi to ciekawe i intratne zajęcie, które mimo wszystko wymaga od hodowców dużego zaangażowania w zdrowie ptactwa. Z myślą o tych, którzy chcą zadbać o swoje gołębniki, stworzyliśmy ofertę obejmującą preparaty do suchej dezynfekcji gołębi, z których pomocą sucha dezynfekcja gołębników będzie o wiele łatwiejsza i bezpieczniejsza. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów hodowli gołębi do zapoznania się z korzyściami, jakie zapewniają preparaty do suchej dezynfekcji gołębnika.

Sucha dezynfekcja gołębnika – dlaczego warto?

Każdy właściciel gołębnika wie, jak czasochłonne i skomplikowane jest dbanie w tym miejscu o czystość. Z myślą o tych, którzy chcą ją przeprowadzać bezpieczniej i szybciej, stworzyliśmy ofertę obejmującą preparaty do suchej dezynfekcji gołębnika. Sucha dezynfekcja gołębi jest niezwykle skuteczna, a jednocześnie w porównaniu z metodą opryskową, sucha dezynfekcja gołębników może być przeprowadzana w obecności zwierząt, przez co właściciel hodowli gołębi nie musi zmieniać miejsca pobytu ptactwa, podczas gdy przeprowadzana jest sucha dezynfekcja gołębi.

Preparaty do suchej dezynfekcji gołębi jest larwobójczy, jednocześnie zwalcza niebezpieczne dla życia ptactwa bakterie, wirusy i grzyby. Produkt ten nie jest toksyczny ani dla zwierząt, ani dla ludzi, a nawet poprawia mikroklimat pomieszczeń inwentarskich. Sucha dezynfekcja gołębnika znacząco zmniejsza stężenie amoniaku i osusza powierzchnie, które dezynfekuje, dzięki czemu pozwala na długotrwałą i skuteczną dezynfekcję.

Sucha dezynfekcja dla gołębi – najlepsze preparaty dostępne tylko w sklepie Rolnet

Sucha dezynfekcja gołębi jest nie tylko metodą o wiele prostszą, lecz także bezpieczniejszą dla ptactwa i hodowców. Wystarczy rozsypać preparat na dezynfekowanej powierzchni, a ten zadba o to, aby pozbyć się z podłoża i powietrza niebezpiecznych dla życia i zdrowia drobnoustrojów. Polecamy tę metodę każdemu, kto szuka funkcjonalnego i efektywnego rozwiązania, które pozwoli mu zapewnić czystość w swoim gołębniku.

Sucha dezynfekcja dla gołębi przynosi najlepsze rezultaty, kiedy wykonywana jest regularnie, dlatego w naszej ofercie znaleźć można opakowania o różnych pojemnościach, które dobrać można do swoich potrzeb i wielkości gołębnika. Zachęcamy do zakupów w sklepie Rolnet.