• Preparat owadobójczy Cyflok 50 EW, 20 ml

Preparat owadobójczy Cyflok 50 EW, 20 ml

Brak towaru
25.50
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Preparat Cyflok 50EW przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających takich jak:
prusaki, karaluchy, czarne chrząszcze ściółkowe, mrówki faraona, rybiki cukrowe oraz latających jak: komary, muchy, meszki oraz szkodniki magazynowe, np.: wołki, trojszyki, mkliki, omacnice, itp. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, fabrycznych i użyteczności publicznej, inwentarskich, magazynach, piekarniach, młynach, itp. Preparat Cyflok 50EW działa kontaktowo, efekt biobójczy następuje po zetknięciu owada z opryskaną powierzchnią. W miejscach gdzie ze względu na szybki rozwój populacji owadów może pojawić się odporność, powinno stosować się rotację preparatów tzn. używać środków zawierających substancje czynne należące do różnych grup chemicznych. W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych.

Sposób użycia:
Pomieszczenia gospodarcze : Przygotować emulsję mieszając 60 ml preparatu Cyflok 50EW z 10 litrami wody; stosować 50 - 70 ml cieczy roboczej na 1m2 powierzchni. Na czas wykonywania oprysku należy usunąć zwierzęta z pomieszczenia. Poidła, żłoby i miejsca składowania paszy - starannie przykryć papierem. Opryskiwać miejsca siadania i gromadzenia się owadów, tj. nasłonecznione ściany, framugi okien i drzwi, itp. Stosować powyżej 1,5 m w chlewniach i 2 m w oborach - aby zapobiec kontaktom zwierząt z powierzchnią pokrytą preparatem.
Aerozolowanie przestrzeni : Do zwalczania owadów latających i biegających. Przygotować roztwór roboczy mieszając 100 ml preparatu Cyflok 50EW z 900 ml wody i aplikować w dawce 100 ml cieczy roboczej na 1000 m3 przestrzeni. Przed stosowaniem wyłączyć wentylację, zamknąć drzwi, okna i uszczelnić inne otwory. Pomieszczenie pozostawić zamknięte przez minimum 60 minut. Aerozol rozprowadzić dokładnie i równomiernie tak aby dotarł do wszelkich kryjówek owadów. Aerozolowanie powtórzyć według potrzeby.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com