• Preparat owadobójczy Ascyp PBO, 50 ml

Symbol: 1594012050
Brak towaru
23.66
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Nowoczesny preparat owadobójczy o działaniu kontaktowym i pokarmowym w postaci koncentratu do rozcieńczania w wodzie. Dzięki innowacyjnemu połączeniu dwóch rożnych mikrokapsułek cypermertyny i PBO, środek działa bardzo skutecznie i długo przy niskiej toksyczności dla środowiska. PBO zmniejsza odporność owadów na pyretroidy przez co potęguje działanie cypermetryny.

Substancja czynna:

cypermertyna 50g/l, PBO butoksylan piperonylu 150g/l. Przeznaczony do zwalczania owadów latających (much, meszek, komarów, os i innych) oraz owadów biegających (prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, rybiki cukrowe i inne) w pomieszczeniach gospodarczych i inwentarskich (chlewnie, obory, kurniki, stajnie, gołębniki itp.), mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.

Dawkowanie:

0,5% ciecz roboczą (np. 50ml preparatu rozcieńczyć w wodzie do 10l wody).

Wydajność:

50ml cieczy roboczej na 1m2 powierzchni opryskowej.

Sposób użycia :

Muchy – opryskiwać należy nasłonecznione fragmenty ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, miejsca składowania odpadków o ile nie są wykorzystywane jako pasza oraz inne miejsca gromadzenia się i przesiadywania owadów, Komary – opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia