• Poskromy dla bydła

image

  • Parametry

Sklep internetowy rolnet.pl to miejsce, w którym bez wychodzenia z domu kupią Państwo niezbędne akcesoria do gospodarstwa hodowlanego. Oferowane produkty znacznie ułatwią sprawowanie codziennej pielęgnacji i opieki nad żywym inwentarzem. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości sprzęt do poskramiania i kontroli bydła. Posiadamy poskromy, które umożliwią wygodne i bezproblemowe przeprowadzenie różnorodnych czynności weterynaryjnych oraz innych prac związanych z hodowlą zwierząt. Tego typu produkty szczególnie polecane są w przypadku agresywnych lub bardzo ruchliwych osobników. Oferujemy specjalne laski do prowadzenia bydła, laski zapobiegające kopaniu oraz sprzęt do podwieszania ogona. W naszym sklepie posiadamy wyłącznie najwyższej jakości produkty wykonane z solidnych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Zapewniają maksymalny komfort i wygodę podczas prac hodowlanych.

Wysokiej jakości poskromy dla bydła

Poskramianie to bardzo ważna czynność w hodowli bydła mlecznego i mięsnego. Wszelkie zabiegi weterynaryjne oraz codzienne prace pielęgnacyjne czy dojenie wywołują u zwierząt nieprzyjemne odczucia, oraz stres. Niektóre osobniki stają się wówczas nadmiernie pobudzone, ruchliwe, a nawet agresywne. W takich momentach doskonale sprawdzą się wysokiej jakości poskromy dla bydła dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Posiadamy bardzo solidne laski do prowadzenia byka wykonane z wytrzymałej stali. Wyposażone są w mocny zamek oraz wygodną drewnianą rączkę w kształcie litery D. Umożliwiają pełną kontrolę nad narowistym osobnikiem z zachowaniem bezpiecznego dystansu od zwierzęcia.

Systemy podtrzymujące ogon dla bydła

Poskromy to doskonały sposób na humanitarne zapanowanie nad ruchliwym i silnym zwierzęciem. Będą niezastąpionym wsparciem w codziennej pracy w hodowli żywego inwentarza oraz podczas przemieszczania i transportowania bydła. W naszej ofercie posiadamy także bardzo praktyczne systemy podtrzymujące ogon ułatwiające pracę podczas dojenia krów. Stosowane w oborach uwięziowych zapobiegają brudzeniu wymienia przez ogon. Zamontowane w prawidłowy sposób nie ograniczają ruchów ogonem i pozwalają zwierzęciu na swobodne odganianie się od natrętnych owadów.

Poskromy dla krów przeciw kopaniu

Proces dojenia nie jest dla krowy niczym przyjemnym. Zwierzę odczuwa wówczas dyskomfort i stres. Bardzo skutecznym wsparciem podczas dojenia krów oraz wielu innych prac związanych z pielęgnacją bydła będą poskromy dla krów zapobiegające kopaniu. Poskrom chroniący hodowcę przed bolesnym kopnięciem ogranicza ruchy zwierzęcia poprzez blokowanie stawów goleniowych. W naszym sklepie znajdą Państwo poskromy dla krów wyposażone w możliwość regulowania długości, dzięki temu bardzo łatwo można je dostosować do wielkości danego osobnika. Na obu końcach poskrom posiada zabezpieczenia w postaci elastycznych, gumowych korków, które zapobiegają obtarciom i podrażnieniom skóry zwierzęcia.

Sklep rolnet.pl – wszystko do gospodarstwa hodowlanego

Sklep rolnet.pl oferuje najwyższej jakości akcesoria do hodowli zwierząt. W naszym asortymencie znajdą Państwo odpowiedni poskrom dla bydła ułatwiający bezpieczne przeprowadzenie wielu prac przy żywym inwentarzu. Mamy także produkty do hodowli drobiu, koni, owiec i królików, oraz artykuły dla hodowców trzody chlewnej i gołębi. Posiadamy również akcesoria i narzędzia oraz inne niezbędne elementy wyposażenia, jakie muszą znaleźć się w każdym gospodarstwie. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację każdego zamówienia. Służymy profesjonalnym doradztwem zakupowym. Zapraszamy!