• Poidła miskowe dla trzody chlewnej

image

  • Parametry

Poidła dla trzody chlewnej – ugaś pragnienie swojej świni hodowlanej

Rola wody w żywieniu trzody chlewnej jest niezwykle istotna. Poidło dla świń (inaczej pojnik lub poidełko) zapewnia stały i nieograniczony dostęp do wody – to niezbędne wyposażenie chlewni. Warto pamiętać, że jedna świnia domowa pobiera dziennie 8-10 litrów wody na 100 kilogramów masy ciała, natomiast locha karmiąca (okres laktacji) może wypić ponad 30 litrów wody przez cały dzień. Świnie hodowlane są bardzo wrażliwe na niedobór wody – utrata 10% wody z organizmu świni może doprowadzić nawet do śmierci zwierzęcia.

Poidło dla świń dopasowane do każdej chlewni

Wybór odpowiedniego poidła dla zwierząt zależy przede wszystkim od rodzaju i liczebności hodowanego stada oraz warunków technicznych panujących w chlewni. U nas znajdziesz rozwiązania szyte na miarę dla Twojej hodowli. Oferujemy najwyższej jakości poidła miskowe, smoczkowe, automatyczne ze zbiornikiem dla warchlaków, tuczników, prosiąt, macior i loch oraz zraszacze korytowe, a także części zamienne i akcesoria do poideł. Możesz wybierać spośród pojników wykonanych z żeliwa, stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Zastąp tradycyjne miski plastikowe, misy i miseczki porcelanowe nowoczesnymi rozwiązaniami. 

Odpowiednia dieta u zwierząt hodowlanych to klucz do ich zdrowia, a co za tym idzie większych zysków dla hodowcy. Poza stosowaniem odpowiednich pasz i dodatków żywieniowych niezwykle ważne jest także dbanie o ciągły dostęp do czystej i świeżej wody. W tym celu stworzyliśmy naszą ofertę obejmującą poidła miseczkowe dla świń. Proponowane przez nas poidła miskowe dla trzody to idealne rozwiązanie dla wszystkich hodowców, którym na sercu leży dobro ich zwierząt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Najwyższej klasy poidła miseczkowe dla trzody

W sklepie Rolnet znajdą Państwo najwyższej klasy poidła miskowe dla prosiąt oraz poidła miseczkowe dla tuczników. Dzięki nim zwierzęta zyskają stały dostęp do wody o wysokiej jakości. Poidła miskowe dla świń wykonane są z wysokiej klasy materiałów, takich jak odporna na żrące substancje chemiczne stal nierdzewna, która przystosowana jest do kontaktu z wodą. Dzięki temu poidła miseczkowe dla prosiąt, poidła miskowe dla świń oraz poidła miskowe dla tuczników będą dla nich bezpieczne w użytkowaniu, dodatkowo są one łatwe w utrzymaniu czystości.

Poidła miseczkowe dla trzody to obok poideł smoczkowych najczęściej stosowane w pojeniu trzody rozwiązania. Poidła miseczkowe dla świń są niezwykle proste w montażu, mają prosty do wykręcenia zraszacz, a dzięki opływowemu kształtowi chronią także zwierzęta przed zadrapaniami. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko poidła miskowe dla trzody, poidła miseczkowe dla prosiąt oraz poidła miskowe dla tuczników, lecz także części zamienne, takie jak korpus poidła. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie.

Poidła miseczkowe dla trzody – sklep Rolnet proponuje ich szeroki wybór

Nasza oferta obejmuje bogaty asortyment akcesoriów dla hodowców, wśród nich znaleźć można m.in. poidła miskowe dla prosiąt i poidła miseczkowe dla tuczników. Proponujemy najwyższą jakość wszystkich artykułów dostępnych na naszej stronie, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów. Poidła miseczkowe dla trzody – sklep Rolnet współpracuje wyłącznie z zaufanymi producentami, którzy znają się na branży rolniczej, hodowlanej i plantacyjnej. Gwarantujemy bogaty wybór artykułów o różnych cechach, najwyższą jakość obsługi, terminową realizację zamówień i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.