• Podnośniki dla bydła – niezbędne w każdej hodowli

image

  • Parametry

Oferujemy Państwu solidne i trwałe produkty do hodowli bydła, które znacznie ułatwią sprawowanie codziennej opieki i pielęgnacji zwierząt gospodarskich. Posiadamy niezwykle przydatne akcesoria do porodu i odchowu cieląt, a także dodatki żywieniowe, które pozytywnie wpływają na rozwój, zdrowie i samopoczucie zwierzęcia. Jedną z naszych propozycji są podnośniki do podnoszenia krów, które szczególnie dobrze sprawdzą się po problematycznych wycieleniach z użyciem linek porodowych oraz wycielaczy. Przeznaczone są do współpracy z urządzeniami podnoszącymi, takimi jak wielokrążki. Wykonane z solidnych i trwałych materiałów, przystosowanych do warunków panujących w hodowli bydła. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia i zużycie. Podnośniki do podnoszenia krów zdecydowanie ułatwią pracę przy osłabionych zwierzętach.

Podnośniki dla krów – trwałe i niezawodne

Sklep internetowy ROLNET oferuje sprawdzone i niezawodne rozwiązania do każdego gospodarstwa hodowlanego. Nasze podnośniki do podnoszenia bydła to bardzo trwałe i solidne urządzenia. Posiadamy modele wykonane z odpornej na uszkodzenia stali wyposażone w gumowe, regulowane klamry, które można dopasować do budowy anatomicznej każdej krowy. Oferujemy urządzenia do podnoszenia bydła mogące unieść zwierzęta o wadze 800, 900, 1000 oraz 1500 kilogramów. W naszej ofercie mamy również niezawodny sprzęt marki KERBL. Podnośniki dla krów Daisy Lifter ze specjalnym temblakiem wykonanym z materiału PVC o wysokiej odporności na uszkodzenia. Tego typu urządzenia do podnoszenia krów wywierają mniej nacisku niż tradycyjne podnośniki. Miękka wyściółka pasów zapobiega otarciom naskórka. Polecane są przede wszystkim po trudnych porodach i zabiegach chirurgicznych.

Podnośniki dla bydła – nie tylko po trudnych porodach

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym bez wychodzenia z domu kupią Państwo wszystko, co jest potrzebne w każdym gospodarstwie hodowlanym. Polecamy wysokiej jakości podnośniki do podnoszenia bydła wyróżniające się trwałą konstrukcją i niezawodnością. Zdecydowanie ułatwią podnoszenie leżących krów, osłabionych po trudnym porodzie, urazach kończyn, zapaleniu po zatrzymaniu łożyska, zapaleniu wymion, ostrej ketozie, chorobach racic czy przemieszczeniu trawieńca. Skorzystanie z urządzenia do podnoszenia bydła jest niezbędne w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania organizmu zwierzęcia. Przebywanie w pozycji leżącej przez zaledwie trzy dni znacznie zmniejsza szansę na całkowite wyleczenie krowy, a nawet może doprowadzić do śmierci zwierzęcia. Oczywiście osłabiona krowa nie jest w stanie samodzielnie utrzymać się na nogach, dlatego zaleca się podnoszenie jej za pomocą urządzenia kilka razy dziennie na 5-10 minut.

Podnośniki i inne akcesoria do hodowli bydła

Oferowane urządzenia do podnoszenia krów są bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy zacisnąć gumowe klamry na biodrach zwierzęcia, a następnie przepleść przez stalowe ucho solidną linę lub łańcuch i zaczepić do dowolnego urządzenia podnoszącego. Nasze chwytaki doskonale współpracują z różnego rodzaju podnośnikami, które są w stanie unieść ciężkie zwierzę na odpowiednią wysokość, aby mogło stanąć na własnych nogach. Doskonale w tym celu sprawdzają się maszyny rolnicze, np. ładowarki i tury. Sklep ROLNET oferuje także inne niezbędne akcesoria do hodowli bydła. Nasz asortyment jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Wysoka jakość oferowanych produktów spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających hodowców.