• Olej dla psów

  • Parametry

Jakie oleje dla psa wybrać? Dobry olej w diecie psa jest bardzo ważny. W przeciwieństwie do węglowodanów olej dla psów dostarcza niemalże dwukrotnie więcej energii, która jest stale magazynowana. W razie potrzeby pupil może ją wykorzystać w chwili wymagającej większych pokładów energii. Poza tym olej dla psa do jedzenia, odgrywa kluczową rolę w przyswajaniu witamin A, D, E i K, które to rozpuszczają się w tłuszczach.

Najlepszy olej dla psa jaki olej dla psa wprowadzić do diety?

Olej do karmy dla psa? Doskonały wybór! Olej dla psów stanowi źródło czystej energii, więc sprawdzi się idealnie jako rodzaj karmy uzupełniającej. Wystarczy podawać olej do karmy dla psa około 3 razy w tygodniu, dostosowując dawkę do wielkości swojego pupila, według zaleceń producenta. Co więcej, jeśli któryś z psów jest typowym niejadkiem i nie lubi swojego suchego jedzenia – olej z pewnością zachęci go do zjedzenia całej miski! Bardzo często jednak pojawia się pytanie: „Jaki olej dla psa?”. Otóż najlepszym wyborem jest olej rybny dla psów, ze względu na swoją wysoką wartość odżywczą. Jedyne, na co trzeba uważać, wybierając olej dla psa do jedzenia, to tran. Poza standardowym zestawem witamin zawiera on dodatkowo obfitą ilość witaminy D, co może nie być zbyt dobrym połączeniem z karmą pełnoporcjową. Taka mieszanka grozi hiperwitaminozą. Lepszym rozwiązaniem będzie więc olej dla psa z łososia.

Dlaczego olej dla psa z łososia to najlepszy wybór?

Olej w diecie psa z łososia norweskiego stanowi źródło niezbędnych, nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz witamin: A i E. Olej rybny dla psów, jest dodatkiem podwyższającym walory smakowe i zapachowe karmy. Obecne w oleju kwasy tłuszczowe poprawiają odporność oraz „pielęgnują” sierść i skórę. Dobry olej z łososia dla psa może nawet okazać się niezwykle pomocny w przypadku alergii skórnych, czy niezbyt poważnych schorzeń kości. Olej do karmy dla psa, zawiera również kwasy tłuszczowe DHA i EPA, które nieustannie wspierają pracę mózgu i oczu psa, dodatkowo pozytywnie wpływając na serce i układ nerwowy czworonoga, a także redukując cholesterol.

Oleje dla psa – sklep Rolnet – jakość w najlepszej cenie!

Jakie oleje dla psa? Wśród artykułów dla psów dostępnych w asortymencie naszego sklepu znajduje się m.in. VITASOL. To bardzo dobry olej z łososia dla psa o wspaniałych właściwościach. Co najważniejsze, jest on w 100% naturalny! Olej do karmy dla psa możecie Państwo dostać w trzech różnych pojemnościach. Kupując najlepszy olej dla psa z naszej oferty, można liczyć nie tylko na różnorodność, lecz także bardzo okazyjne ceny. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi produktami dla psów, m.in. akcesoriami i suplementami diety.