• Ochraniacze na buty, jednorazowe, 50 szt

Symbol: 105001FA

Wysokie!

Grubość [µm] 70
Materiał folia
Producent Farma
36.00
op. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
PP odbiór w punkcie PRZELEW 11
PP odbiór w punkcie POBRANIE 13
Paczkomat InPost przelew 14.99
Pocztex Przelew 15.99
Paczkomat InPost Pobranie 18
Pocztex Pobranie 18.99
DPD przelew 22
DPD pobranie 25
Pocztex Pobranie XXL 30
Pocztex Przelew XXL 30
Dostępność Duża
EAN 8716106852314

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Jednorazowe ochraniacze na buty

Chodząc po różnych podłożach, przenosi się zarazki z miejsca na miejsce. Na butach można znaleźć masę drobnoustrojów. Ochraniacze foliowe na buty zapobiegają wnoszeniu zanieczyszczeń. Jest to wymagane wyposażenie w gospodarstwach rolnych i nie tylko.

Nasze osłony na buty są dostępne w opakowaniach zbiorczych, po 50 sztuk. Pozwala to na zaopatrzenie się w takie produkty na dłuższy czas. Ich budowa sprawia, że nie zsuwają się one z obuwia w trakcie chodzenia.

Gdzie można wykorzystać dostępne osłony na buty?

Jednorazowe ochraniacze na buty chronią obuwie w budynkach inwentarskich. Zwierzęta gospodarskie pozostawiają wiele odchodów, które są źródłem niebezpiecznych mikrobów. Osłonki na buty znajdują więc zastosowanie w takich przypadkach zarówno w nowoczesnym rolnictwie, jak i w małych gospodarstwach rolnych.

Ochraniacze na obuwie używane są także w chłodniach, mroźniach, rzeźniach i ubojniach oraz w zakładach, w których produkowana jest żywność. Jest to także niezbędne wyposażenie gabinetów weterynaryjnych i klinik.

Podczas różnego rodzaju pandemii ochraniacze jednorazowe na buty są obowiązkowym wyposażeniem ochrony osobistej lekarzy i ratowników. Zakłada się je w szpitalach, klinikach, laboratoriach oraz w przychodniach i gabinetach medycznych.

Takie ochronki na buty przydadzą się także w gospodarstwie domowym oraz wszędzie tam, gdzie człowiek narażony jest na wiele szkodliwych i chorobotwórczych zarazków. Są niezbędne w pomieszczeniach wymagających zachowania wysokich standardów higieny i czystości. Dostępne ochraniacze są bardzo trwałe i funkcjonalne. Wyposażono je w specjalną gumkę, która zapobiega samoistnemu zsuwaniu się podczas chodzenia.

Profesjonalne wykonanie foliowych ochraniaczy na buty

Uniwersalny rozmiar dostępnych ochraniaczy na buty nadaje się do każdego rodzaju obuwia. Natomiast elastyczna gumka zapewnia dokładne i wygodne dopasowanie do nogi, co zapobiega zsuwaniu się ochraniacza. Taka folia na buty jest łatwa do zakładania i zdejmowania. Pozwala stopom oddychać.

Dobrze wykonane osłony na buty są idealne podczas wizytowania obiektów inwentarskich. Chronią przed wnoszeniem zanieczyszczeń, przenoszonych na obuwiu do pomieszczeń, wymagających zachowania pełnej czystości. Bardzo solidne i wytrzymałe, zabezpieczają obuwie i nie zsuwają się podczas użytkowania. Sięgają aż do kolan, dlatego doskonale chronią nawet wysokie kalosze i inne buty robocze wykorzystywane w trakcie pracy. To produkty jednorazowe, które wystarczy zdjąć i wyrzucić po użyciu.

 • Super cena, super jakość szybka dostawa. mamy przychodnię. Polecamy
  CMS (2022-03-11)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Bardzo dobra jakość folii, wytrzymałe., but 46 wchodzi bez problemu.Szybka dostawa.
  Wet (2022-03-04)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com