• Ochraniacze na buty

image

  • Parametry

W gospodarstwach rolnych, gabinetach weterynaryjnych, rzeźniach, chłodniach i innych podobnych pomieszczeniach niezwykle ważna jest higiena. Przemieszczając się między różnymi obiektami, na butach można przenieść liczne zarazki, bakterie i drobnoustroje. Warto wówczas zaopatrzyć się w ochraniacze na buty foliowe. Modele dostępne w sklepie internetowym Rolnet to produkty najwyższej jakości, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu.

Ochraniacze na buty jednorazowe – kiedy warto w nie zainwestować?

Jednorazowe ochraniacze na buty powinny być na stałym wyposażeniu każdego gospodarstwa rolnego. Chronią one obuwie w budynkach inwentarskich, gdzie występują różne nieczystości odzwierzęce. Ochraniacze na buty doskonale sprawdzą się także w mroźniach, rzeźniach, ubojniach, chłodniach, gabinetach weterynaryjnych, klinikach i zakładach produkcji żywności. Warto pamiętać o tym, że w obliczu różnego rodzaju pandemii ochraniacze na buty jednorazowe są obowiązkowe dla lekarzy i ratowników. Są wymagane w przychodniach, szpitalach, gabinetach, laboratoriach i klinikach. Świadczy to o ich skuteczności i niezawodności.

Dlaczego warto zainwestować w jednorazowe ochraniacze na buty?

Ochraniacze na buty foliowe są niezbędne w każdym miejscu, w którym człowiek narażony jest na szkodliwe i chorobotwórcze zarazki. Ochraniacze na buty zapewniają czystość i higienę. Chronią przed przenoszeniem zanieczyszczeń, co jest niezwykle ważne w miejscach wymagających zachowania pełnej czystości. Ochraniacze na buty antypoślizgowe wyposażone zostały w gumkę, która zapobiega zsuwaniu się ich z obuwia.

Ochraniacze na buty – gdzie kupić?

Zastanawiasz się, gdzie kupić jednorazowe ochraniacze na buty? Wybór jest prosty – tylko w sklepie internetowym Rolnet. Oferujemy zarówno ochraniacze na buty wodoszczelne wielorazowe, jak i ochraniacze na buty foliowe jednorazowe w paczkach po 50 i 100 sztuk. Solidne i wytrzymałe ochraniacze na buty antypoślizgowe i wodoszczelne zamówią Państwo w naszym sklepie w bardzo korzystnej cenie. Warto zamówić je przy okazji uzupełniania pozostałego asortymentu w gospodarstwie, ogrodzie, czy domu.

Odzież ochronna i jednorazowa w sklepie Rolnet

Jednorazowe ochraniacze na buty to tylko część asortymentu, jaki przygotowaliśmy dla naszych klientów. Zadbaliśmy o bogaty wybórodzieży ochronnej i jednorazowej. W jej ramach proponujemy kombinezony i ochraniacze na buty, rękawice jednorazowe weterynaryjne oraz maseczki ochronne. Bardzo dużą popularnością cieszą się kombinezony jednorazowe i wielorazowe, które stanowią idealne uzupełnienie ochraniaczy na buty. Kombinezony wykonane są z oddychającego materiału, który zabezpiecza przed pyłem, olejami, rozpuszczalnikami i alkoholem. Szczególną uwagę warto zwrócić na zestaw ASF MINI z matą, kombinezonem i rękawiczkami.

Na każdym etapie zamówienia nasi klienci mogą liczyć na naszą fachową pomoc. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy biura. Mogą Państwo napisać do nas wiadomość lub zadzwonić z dowolnym pytaniem. Z chęcią pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań zarówno do gospodarstwa, domu, jak i ogrodu. Zachęcamy jednocześnie do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z naszą ofertą, a także jako pierwsi otrzymają Państwo informację o nowościach i wyprzedażach.