• Kategorie
  • Parametry
  • Narzędzia do korekcji racic

posiadają podwójne przełożenie, śrubę regulacyjną i możliwość wymiany ostrz długość 42 cm
Wysyłka w ciągu 48 godzin
105.80
Informacje techniczne - Tarnik do racic i kopyt z dwoma powierzchniami ściernymi: bardzo ostrą z głębokimi nacięciami po jednej stronie i gładszą do wy...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
52.00
Informacje techniczne - Z otworkiem do zawieszania - Lekko wygięty Jednostka Sztuka Długość (-cm) 31 Materiał ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
32.00
Wysoka efektywność pracy Łatwość ostrzenia Duży promień ostrza oraz idealny kształt rączki zapewnia precyzyjną i wygodną pracę typ: lewy
Wysyłka w ciągu 48 godzin
20.30
Jednostka Sztuka Szerokość (-cm) 3,6 Długość (-cm) 35
Wysyłka w ciągu 48 godzin
57.00

Korekcja racic – dlaczego warto ją stosować?

Korekcja racic u bydła jest niezwykle ważnym elementem pielęgnacji oraz profilaktyki chorób u krów. Właściwa korekcja racic to gwarancja sprawności bydła, a także jego większej wydajności oraz ograniczenie kosztów późniejszej pomocy weterynaryjnej. Aby była skuteczna, musi być przeprowadzona z użyciem odpowiednich narzędzi, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno zwierzętom, jak i ich właścicielom. W sklepie internetowym ROLNET znajdziesz narzędzia do korekcji racic najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów.

Korekcja racic u bydła – narzędzia do korekcji racic

W asortymencie naszego sklepu oferujemy Państwu wszystkie niezbędne narzędzia do korekcji racic: tarnik do kopyt w kilku wersjach (m.in. tarnik do kopyt z jednolitą powierzchnią ścierającą i rączką oraz tarnik z podwójną powierzchnią do różnych zastosowań), tarcza do korekcji racic (aluminiowa i szlifierska), noże do korekcji racic, kleszcze czołowe oraz noże wymienne do kleszczy czołowych, które pozwalają na precyzyjne przycinanie.

W sklepie ROLNET znajdziesz również wannę do dezynfekcji racic, stosowaną przed i po zabiegach korekcji, bloczki i klocki drewniane, które przykleja się na zdrową racicę, aby odciążyć zdrowe kopyto (dostępne również w pełnych zestawach do leczenia wraz z żywicą), a także żywicę bukową, przeznaczoną do profilaktyki grzybicy oraz dezynfekcji. Z naszymi produktami korekcja racic u krów stanie się szybka i bezproblemowa.

Darmowa wysyłka od 199 zł

Poprzez Paczkomaty InPost (nie dotyczy produktów gabarytowych)

Załóż konto i odbierz 10% rabatu

Tylko przez najbliższe 7 dni

Bezpieczne transakcje

przez Przelewy24

Załóż konto i odbierz 10% rabatu

Tylko przez najbliższe 7 dni

Bezpieczne transakcje

przez Przelewy24