• Linki porodowe i akcesoria dla bydła

image

  • Parametry

Linki porodowe dla krów to niezwykle przydatny element wyposażenia, jaki powinien znaleźć się w każdym gospodarstwie. Znacznie ułatwiają przyjście na świat nowemu zwierzęciu, a jednocześnie pomagają skrócić czas trwania porodu. Linki porodowe dla bydła są niezastąpione, gdy pojawią się lekkie komplikacje podczas wycielenia. Nasz sklep internetowy ROLNET oferuje Państwu bardzo wytrzymałe linki porodowe do wycieleń, które zakłada się cielętom powyżej stawów nadgarstkowych i wykonuje ruchy zsynchronizowane z parciem krowy. W naszej ofercie mamy także inne akcesoria porodowe dla bydła, a także linki porodowe do wycielacza. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów.

Niezbędne akcesoria porodowe dla bydła

Linki porodowe dla bydła wykorzystuje się do aktywnej pomocy przy wycielaniu w przypadku wystąpienia problemów z naturalnym porodem. Stanowią niezbędny element wyposażenia w każdym gospodarstwie. Warto je mieć pod ręką podczas każdego porodu. Zdrowa i zadbana krowa zazwyczaj nie ma problemów z samodzielnym wydaniem na świat potomstwa, jednak czasami pojawiają się niespodziewane komplikacje. Liny porodowe dla krów, znajdujące się w naszej ofercie są z jednej strony zakończone pętlami, które samoczynnie się zaciskają podczas ciągnięcia, pomagając w sprawnych i bezpiecznych narodzinach cielaka. Wszystkie ich parametry łącznie z długością i grubością zostały dopasowane, tak by zapewniać maksymalny komfort użytkownikowi.

Wysokiej jakości urządzenia porodowe dla krów

Linki porodowe dla krów to nie jedyne akcesoria do wycielania które posiadamy w ofercie naszego sklepu. W niektórych przypadkach użycie linek jest utrudnione ze względu na brak osób do pomocy. Korzystanie z tego typu sprzętu wymaga również odpowiednich umiejętności i wprawy, dlatego często znacznie lepszym rozwiązaniem będzie użycie specjalnych wycielaczy. Urządzenia te zapewniają szybkie i łatwe wydostanie cielaka z łona matki. W naszej ofercie znajdują się także linki porodowe do wycielacza, które montuje się na głowicy urządzenia. Za pomocą wycielacza można precyzyjnie dopasować siłę naprężenia linek, co znaczni minimalizuje ryzyko błędu mogącego zagrozić zdrowiu i życiu cielaka.

Trwałe i niezawodne linki porodowe do wycieleń

Oferowane linki porodowe oraz linki do wycielaczy wykonane są z bardzo trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Dodatkowo są delikatne dla zwierzęcej skóry i sierści oraz bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie wyślizgują się z dłoni i zapewniają bardzo pewny i mocny chwyt. Nasz sklep internetowy oferuje także wiele innych niezbędnych akcesoriów umożliwiających prawidłowy przebieg porodu nowego zwierzęcia. Oprócz linek porodowych i wycielaczy posiadamy specjalne podnośniki do podnoszenia krów, które bez problemów poradzą sobie nawet z wyjątkowo ciężką sztuką, ważącą do 1500 kilogramów. Bardzo przydatne mogą być również pęta do blokowania kończyn

Sklep ROLNET – wszystko dla krów i cieląt

Nasza oferta obejmuje szereg przydatnych i sprawdzonych rozwiązań do hodowli bydła. Posiadamy akcesoria i narzędzia umożliwiające prawidłowy poród i odchów cieląt, w tym wysokiej jakości dodatki paszowe ze składnikami poprawiającymi pracę przewodu pokarmowego młodego cielaka, drenchery do podawania płynów i elektrolitów, a także budki dla cieląt z wygrodzeniem i karmnikami oraz sprzęt do dekornizacji. Z naszymi akcesoriami każdy poród przebiegnie sprawnie i bez komplikacji. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybką dostawę zamówienia.