• Kojec do odchowu, budka dla cieląt Rolnet Calf

Kojec dla cieląt Rolnet Calf to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich hodowców bydła. Kojce są doskonałą alternatywą budek dla cieląt.

2299.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
DOSTAWA: SKONTAKTUJ SIĘ ZE SKLEPEM 502 652 349 0
Dostępność 16 szt.

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Kojec do odchowu cieląt, jako doskonała alternatywa tradycyjnej budki, stanowi dobry wybór ze względu na dużą efektywność chowu, lecz także wagę znacznie niższą niż zakłada to rynkowy standard. W efekcie kojec dla cieląt jest produktem godnym zakupu - w szczególności w jego wyjściowej cenie, która jest bardzo niska w stosunku do jego wielu zupełnie różnorodnych zalet i atutów. Kojec do odchowu cieląt jest przede wszystkim w pełni modułowy - można zmieniać jego konstrukcję, łączyć ze sobą boksy, powiększać je i zmniejszać, w zależności od ilości przestrzeni, jak i wielkości inwentarza.

Modułowy kojec do odchowu cieląt - wygoda i zdrowie

Duże możliwości konfiguracyjne sprawiają, że kojec wygrodzeniowy dla cieląt można z łatwością dostosować do warunków panujących w pomieszczeniach zamkniętych oraz w przestrzeniach otwartych. To z kolei sprawia, że kojec modułowy dla zwierząt jest tańszy w zakupie niż kilka oddzielnych produktów, których nie da się zmienić ani w kwestii ich wymiarów, ani tym bardziej sposobu eksploatacji. To ogromna zaleta, dzięki której kojec dla cielaka stanowi naprawdę dobre rozwiązanie.

Kojec modułowy dla cieląt dzięki demontowalnej obudowie można z łatwością rozebrać do niewielkich elementów w celu ich czyszczenia pod bieżącą wodą czy ciśnieniem. To możliwe dzięki temu, że kojec dla cieląt z karmnikiem ma ściany wolnostojące, niezwiązane z gruntem.

Dobry jakościowo kojec dla cieląt - trwały i pewny przez wiele lat

Kojec modułowy dla cieląt Rolnet Calf składa się z dwóch paneli bocznych, przedniego oraz tylnego (oba elementy pełnią funkcję drzwi), jak i plastikowej podłogi - wyposażenie dodatkowe. Pojedynczy kojec dla cieląt stanowi w pewnym sensie podstawę - można przede wszystkim postawić je obok siebie w jednym rzędzie, dzieląc je wyłącznie pojedynczymi panelami bocznymi, które są wspólne. To sprawia, że kojec dla cieląt z karmnikiem może stanowić kapitalne rozwiązanie w przypadku wąskich budynków gospodarczych. Rolnet Calf, czyli  pojedynczy kojec dla cieląt, można także ustawić obok siebie, analogicznie do powyższej sytuacji, lecz także dodać kolejny rząd. Wystarczy wówczas połączyć panele boczne, lecz także tylne po stronie przylegającej z następnym boksem. Kojec dla cielaka można również za pomocą wkrętów przymocować do ściany i w ten sposób stworzyć pojedyncze, stałe boksy dla zwierząt, rezygnując w ten sposób z tylnego panelu. Prezentowany kojec wygrodzeniowy dla cieląt stanowi dobre rozwiązanie - zapraszamy do zakupu już dziś!

Jak skonfigurować kojce Rolnet Calf ?

 

1-Indywidualnie

 

Możesz używać każdego wygrodzenia indywidualnie.

(Składa się z 2 paneli bocznych, przednich i tylnych drzwi oraz opcjonalnie plastikowej podłogi)

image

2 - Obok siebie. W jednym rzędzie.

W tej konfiguracji możesz używać kojców dla cieląt obok siebie. Ponieważ panele boczne w środku są wspólne, koszt jednostkowy każdego kojca jest mniejszy. (minimum 2 sztuki)

image

 

3 - Obok siebie i przylegające do tyłu

W tym projekcie zarówno panele boczne, jak i panele tylne będą połączone (minimum 4 sztuki).

image

4- Konstrukcja mocowana do ściany

W tym projekcie możesz przymocować kojec dla cieląt do ściany, dzięki czemu nie potrzebujesz tylnego panelu.

 

 

 

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com