-
Dojarka mobilna dla kóz sześć aparatów, konew 40L
Dojarka mobilna dla kóz sześć aparatów, konew 40l. Dojenie sześciu kóz na raz. Mocna , wytrzymała i delikatna dojarka dla kóz.
Opinie | |
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Cena przesyłki | 160 |
Dostępność | Niska 4 szt. |
Zamów telefonicznie! 690-387-365
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy! |
Dojarka przewoźna dla owiec i kóz ATEST z sześcioma aparatami udojowymi
Bańka 40l z kwasówki
Z sześcioma aparatami dla owiec i kóz, idealna dla małych i średnich stad zwierząt.
Masz kilka owiec lub kóz to produkt idealnie dla Ciebie.
GRATIS szczotki do czyszczenia dojarki.
Dojarka przewoźna objęta jest DWULETNIĄ GWARANCJĄ!
Super jakość, polska firma.
Zalety naszej dojarki:
- bańka 40 L z kwasówki,
- duże, wygodne koła umożliwiające przemieszczanie,
- możliwość przewożenia bańki z mlekiem w dojarce przewoźnej przyśpiesza zlewanie mleka do zbiornika zbiorczego,
- prostota obsługi.
Hodowla zwierząt mlecznych czyli w głównej mierze krów, kóz i owiec wymaga od hodowcy spełnienia szeregu norm prawnych, żywieniowych oraz zasad bezpieczeństwa. Każdy szczegół hodowli można oczywiście lekko modyfikować, usprawniając tym samym opiekę nad zwierzętami oraz automatyzując pewne procesy. Podstawą hodowli optymalnej jest oczywiście zadbanie o właściwy wzrost zwierzęcia (karmienie) oraz odpowiednie odciąganie mleka (dojenie), co jest szczególnie ważne w przypadku dużych stad mlecznych.
Dojarka do kóz
O właściwej opiece nad zwierzętami, których mleko ma być później sprzedawane, można dziś poczytać na wielu portalach rolniczych, które wprost doradzają i informują o kolejnych krokach niezbędnych w hodowli. Można na nich znaleźć informacje o tym, jaka dojarka do kóz, dojarka do owiec sprawdzi się najlepiej w przypadku konkretnego gatunku, jaka pasza dla zwierząt będzie najlepsza zimą, a jaka latem czy w jaki sposób dbać o umięśnienie zwierząt, co również wpływa na jakość i smak mleka. Osobną kwestią jest także rzecz dotycząca wypasu zwierząt i tego, jak wiele czasu mogą spędzać w pomieszczeniach zamkniętych, a jak wiele na łąkach i pastwiskach, żeby ich mleko nie straciło swoich najcenniejszych walorów.
Dojarka do owiec
Jedną z najbardziej podstawowych rzeczy, o które musi zadbać rolnik hodujący zwierzęta mleczne, jest opracowanie sposobu ich dojenia. Przy dużych stadach zwierząt i stosunkowo niewielkiej liczbie osób, które się nimi zajmują, dojenie ręczne jest w zasadzie całkowicie nieopłacalne. Kozy i owce powinno się doić codziennie, dlatego w tak dużych gospodarstwach dobra dojarka do kóz oraz dojarka do owiec wydają się być obowiązkowe. Tego rodzaju urządzenia mają duże zalety, ale najważniejszą z nich jest delikatne i szybkie zarazem odciąganie mleka i mobilność, która pozwala przenosić (lub przewozić na kółkach), dojarkę od zwierzęcia do zwierzęcia.
W kategorii dojarka do kóz, dojarka do owiec możemy znaleźć dziś urządzenia o różnych charakterach i różnym stopniu zaawansowania. Standardem są dojarki przewodowe, ale na rynku są również takie, które przewodów nie wymagają, a zasilane są akumulatorami. Może to być opcja wygodniejsza do transportu i świetnie sprawdzi się w sytuacjach nagłej utraty prądu. Hodowca bydła mlecznego nie jest wtedy skazany na dojenie ręczne, co w przypadku stada kilkudziesięciu zwierząt mogłoby nie być realne do wykonania, tylko może podłączyć do pracy urządzenie zasilane bez prądu. Dodatkowo, klasyczna dojarka do kóz sprawdzi się jeszcze lepiej wówczas, gdy na stan gospodarstwa zamówi się ich więcej niż jedną. W tym samym czasie rolnik będzie mógł podpiąć do urządzeń kilka zwierząt jednocześnie, sprawiając tym samym, że szybciej zostanie odciągnięte mleko, co przyspieszy budowanie się jego zapasów na kolejny dzień. Dojarki do owiec, kóz czy krów są w nowoczesnych, zautomatyzowanych hodowlach codziennością, a rolnicy nie wyobrażają już sobie pracy bez nich.
-
Mega dobra dojarka dla kóz. sześć kóz na raz sie doi i żonka ma luz. wszystko zgodne z obietnicami sprzedawcy rolnet.plkolaz_cik (2022-10-26)JakośćFunkcjonalnośćCena