• Karmniki deratyzacyjne i łapki

image

  • Parametry

Wszystkie trutki na gryzonie należy zabezpieczać przed przypadkowym spożyciem ich przez niepowołane zwierzęta czy też przez ciekawskie dzieci. W tym celu powstały specjalne karmniki deratyzacyjne. Zamknięte urządzenia, które umożliwiają swobodne dozowanie trutek. Dzięki swojej budowie zapewniają bezpieczeństwo innych zwierząt czy też ludzi. Karmnik deratyzacyjny na myszy i szczury ASF wykorzystuje się często w instytucjach publicznych, wspólnotach mieszkaniowych, hotelach, garażach czy piwnicach.

Karmniki deratyzacyjne ASF

Karmnik deratyzacyjny na myszy i szczury ASF wykonany jest ze stali nierdzewnej bądź tworzywa sztucznego. Materiał nie ma wpływu na samą deratyzację. Dobrać go jednak warto w zależności od miejsca, w którym karmniki deratyzacyjne ASF będą postawione. Oba tworzywa się jednak wytrzymałe, świetnie sprawdzają się wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Rozmieszczenie karmników deratyzacyjnych ASF

Kupując karmniki deratyzacyjne ASF, sklep Rolnet radzi, aby wcześniej zastanowić się nad rozmieszczeniem. Jeden karmnik może być niewystarczający, jeśli teren jest duży. Dobrymi lokalizacjami są miejsca, w których przebywają szkodniki. Najczęściej blisko źródła wody pitnej. Karmniki deratyzacyjne ASF warto stawiać co metr bądź dwa, aby w pełni spełniały swoje zastosowanie.

W sklepie Rolnet znajdą Państwo karmniki deratyzacyjne wykonane z solidnego tworzywa. Wytrzymałe na zmiany pogodowe, uderzenia czy różne wpływy czynników atmosferycznych. Dodatkowo dostępne są również inne akcesoria z kategorii profilaktyka ASF.

Łapki na gryzonie ASF

Karmniki deratyzacyjne ASF i łapki na gryzonie ASF to niezbędne sprzęty, w które muszą się Państwo wyposażyć, jeśli zmagacie się z gryzoniami. W odróżnieniu od karmników łapki na gryzonie ASF są otwarte, przez co mogą w nie wpaść nie tylko szkodniki w postaci myszy czy szczurów. Łapki należy postawić w miejscu bezpiecznym dla innych zwierząt. Kupując karmniki deratyzacyjne ASF, sklep Rolnet gwarantuje najwyższą jakość.