• Granulat do oczyszczania zbiorników wodych EKO-BAKTER STAW, 100 g

Preparat w postaci granulatu do oczyszczania zbiorników wodnych

Waga opakowania [kg] 0,1
27.99
op. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
PP odbiór w punkcie PRZELEW 11
PP odbiór w punkcie POBRANIE 13
Paczkomat InPost przelew 14.99
Pocztex Przelew 15.99
Paczkomat InPost Pobranie 18
Pocztex Pobranie 18.99
DPD przelew 22
DPD pobranie 25
Pocztex Pobranie XXL 30
Pocztex Przelew XXL 30
Dostępność 12 op.

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

EKO-BAKTER STAW – granulat, 100 g

Preparat w postaci granulatu do oczyszczania zbiorników wodnych. Zawarty w preparacie kompozyt bakteryjny hamuje proces eutrofizacji akwenu wodnego.

Czyszczenie stawu – od dziś łatwiejsze, niż myślisz!

Zastanawiasz się, jak pozbyć się glonów ze stawu? Niezależnie od tego, czy chcesz zadbać o stan dużego zbiornika, czy też mniejszego oczka wodnego, odpowiednia pielęgnacja jest w tym wypadku kluczowa. Glony znajdujące się na powierzchni stawu nie tylko zaburzają estetykę i zmieniają barwę wody na zieloną. Będą wpływały również na kondycję zwierząt i roślin, a dodatkowo mogą stanowić także zagrożenie dla kąpiących się ludzi. Regularne czyszczenie stawu pomoże w utrzymaniu czystej wody i usunięciu glonów.

Czyszczenie stawu rybnego – postaw na niezawodny preparat

Jak pozbyć się glonów ze stawu w szybki i bezproblemowy sposób? Metody mechaniczne okazują się nieskuteczne – ręczne czyszczenie stawu sprawdzi się wyłącznie na niewielkiej powierzchni. Sięgnij po specjalistyczny preparat do czyszczenia stawu, dzięki któremu bez problemu pozbędziesz się glonów. Dostępny w naszej ofercie preparat do czyszczenia stawu zawiera kompozyt bakteryjny, który redukuje ogniska sinic oraz ogranicza rozwój glonów. Czyszczenie stawu rybnego z wykorzystaniem naszego środka nie wymaga wstrzymania eksploatacji zbiornika.

Czyszczenie stawu z mułu – skuteczne metody

Samo oczyszczanie z glonów może nie wystarczyć; w niektórych przypadkach niezbędne jest także czyszczenie stawu z mułu. W ten sposób pozbywasz się odchodów i resztek pokarmowych oraz obumarłych roślin, dzięki czemu stwarzasz lepsze warunku kąpieli lub połowu ryb. EKO-BAKTER STAW umożliwia czyszczenie stawu z mułu oraz glonów w prosty i bezpieczny dla środowiska sposób.

Korzyści wynikające z zastosowania EKO-BAKTER STAW – granulat:

  • Ogranicza rozwój glonów nitkowatych.
  • Redukuje ogniska sinic.
  • Poprawia klarowność wody.
  • Redukuje pokłady mułu i osadów dennych poprzez rozkład substancji organicznych w postaci obumarłych roślin, odchodów oraz niewykorzystanych resztek pokarmowych.
  • Zawarte w preparacie bakterie probiotyczne poprawiają kondycję i odporność zwierząt wodnych, często powodując zwiększenie i populacji.
  • Stosowany w stawach hodowlanych zapewnia efektywniejsze wykorzystanie karmy.
  • Wiąże metale ciężkie.

Dawkowanie preparatu

Preparat należy rozrzucić równomiernie po całej powierzchni akwenu w ilości 10 gramów na 1 mpowierzchni lustra wody dwukrotnie w sezonie lub doraźnie w zależności od kondycji akwenu.

W przypadku dużych pokładów osadów dennych preparat można stosować kilkakrotnie w sezonie, jednak nie częściej niż co 30 dni.

Preparat EKO-BAKTER STAW jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz środowiska.

Może być stosowany bez konieczności okresowego wstrzymywania dotychczasowej eksploatacji zbiornika wodnego (gospodarka rybacka, sport, turystyka, baza wypoczynkowa itp.).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com