• Eimü-Doppeldip Film, poudojowa kąpiel strzyków, 5 L

The Symbol : 5498139363

Opakowanie 5 L

Producent VITTRA
153.60
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 48 hours

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

Eimü-Doppeldip Film, 5 L

Na bazie aktywnego jodu

Preparat Doppeldip służy do zapobiegania chorobom wymion bydła w okresie laktacji (profilaktyka zapalenia wymienia) poprzez niszczenie patogenów wrażliwych na działanie jodowego nonoxynol-u. Dodatkowe komponenty pielęgnacyjne nadają skórze strzyków gładkość, sprężystość i naturalną odporność.

Wskazówki:

Z uwagi na obecność substancji organicznych, które mogą obniżać skuteczność działania jodu, liczba zwierząt poddawanych zabiegowi z jednego napełnienia kubka do zanurzania strzyków należy ograniczyć do 30 szt. Przed każdym nowym napełnieniem kubek powinien zostać oczyszczony. Przy zastosowaniu preparatu Doppeldipna strzykach skaleczonych należy liczyć się z opóźnieniem epitelizacji na ranie. Wówczas zaleca się przedłużenie zabiegów do momentu wyleczenia rany.

Skład:

Jodofor (nonoxynol–9) – 3000 pmm, kwas cytrynowy, glicerol, allantoina, substancje powierzchniowo czynne. Na uwagę zasługuje obecność nonoxynolu–9, bardzo silnego związku jodowego działającego szczególnie aktywnie na bakterie Gram – dodatnie, spory i grzyby.

Doppeldip występuje również w formie Film, tworząc gęsty korek zasklepiający strzyk.

Sposób użycia:

Bezpośrednio po każdym doju należy nanieść Doppeldip na strzyki przy użyciu bezpowrotnego kubka do dippingu. Preparat jest gotowy do użycia.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The