• Drenchery - dozowniki leków dla cieląt

image

  • Parametry

Drencher to urządzenie do podawania płynów oraz leków zwierzętom gospodarskim. Doskonale sprawdzą się w przypadku cieląt, ale również mogą być wykorzystywane w hodowli owiec i trzody chlewnej. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem przygotowanym przez naszą markę własną Rolnet. Dozowniki leków dla cieląt zaprojektowane i wykonane są przez najlepszych specjalistów. Zapewniamy wysoką jakość produktów i atrakcyjną cenę. Rolnet to sklep najczęściej wybierany przez wymagających hodowców bydła. Świetna jakość, duży wybór i fachowe doradztwo. Na to mogą Państwo liczyć, decydując się na współpracę z nami.

Profesjonalne drenchery dla cieląt w sklepie Rolnet

Drenchery dla cieląt są często stosowane przez hodowców w czasie odchowu zwierząt. Są wygodne w użyciu, łatwe w czyszczeniu i bardzo przydatne. Wykonane z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością, doskonale nadają się do szybkiego podawania płynów i elektrolitów dla cieląt. Drenchery dla cieląt dostępne w naszym sklepie pochodzą z produkcji marki Kerbl, która jest jednym z czołowych producentów akcesoriów dla zwierząt. Dozowniki leków dla cieląt występują w kilku pojemnościach. Mogą zatem Państwo wybrać produkt, który będzie idealnie wpisywał się w Państwa oczekiwania i wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi oferowanymi wariantami.

Drenchery dla cieląt – jak z nich korzystać?

Jak podawać leki lub płyny przy pomocy dozownika? Zastosowanie w przypadku cieląt jest niezwykle proste. Przede wszystkim należy ustawić się równolegle obok cielaka na wysokości jego głowy. Następne zacisnąć ją między biodrem a łokciem i jedną ręką chwycić dolną szczęką zwierzęcia, a drugą wsunąć ustnik dozownika do kącika ust za nasadę języka lub do kieszonki policzkowej. Jedyne, na co trzeba uważać to, aby nie podać leku do tchawicy.

Poród i odchów cieląt – drenchery dla cieląt i pozostały niezbędny asortyment

Profesjonalny drencher to nie jedyny produkt przeznaczony dla cieląt, jaki oferujemy.Poród i odchów cieląt jest niezwykle ważny w kontekście dochodowości gospodarstwa. Poród jest oczywiście kluczowy. Błędy popełnione na tym etapie mają ogromne znaczenie dla dalszego odchowu cieląt. Poród powinien odbywać się w komfortowych warunkach i być przeprowadzony przez doświadczone osoby. Istotne jest także odpowiednie przygotowanie niezbędnego sprzętu i akcesoriów. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki asortyment praktycznych produktów. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy między innymi butelki do pojenia cieląt, linki i rączki do dekornizacji i embriotomii, wieszaki wiader do pojenia, pęta do blokowania nóg, preparaty probiotyczne dla cieląt oraz linki porodowe do wycielacza. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem.

Hodowla bydła ze sklepem Rolnet

W sklepie internetowym Rolnet przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów dohodowli bydła. Allflex, Cotran, Farma, Kerbl, Greenland, Vink, Vittra, Suevia, Raidex oraz Milky to tylko część marek, z którymi współpracujemy. Co więcej, dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy produkty naszej własnej marki Rolnet. To produkty jakościowe i atrakcyjne cenowo. Mieszanka paszowa uzupełniająca, zapobiegająca kaszlowi i stanom zapalnym układu oddechowego, bandaże kohezyjne, cyfry do obroży identyfikacyjnej, poganiacze, kredki do znakowania, koła nosowe, wiadra, maselnice, żele dezynfekujące, koncentraty do kąpieli racic i poidła miskowe to część prezentowanego na naszej stronie asortymentu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.