• Dodatek energetyczno-witaminowy dla krów, Energovit, 20 kg

Opakowanie 25 kg

Producent VITTRA
Waga opakowania [kg] 25
384.60
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 48 hours

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

Dodatek energetyczno-witaminowo-mineralny, Energovit, 25 kg

Płynny dodatek energetyczno-witaminowo-mineralny dla krów mlecznych, zwłaszcza otłuszczonych, zawierający w swoim składzie duże ilości komponentów energetycznych i glukoplastycznych, minerałów i witamin, jak również płynne metabolity drożdży Saccharomyces cerevisiae.

Energovit jest preparatem zawierającym w swoim składzie wysoki poziom związków energetycznych i glukoplastycznych (gliceryna, propionian Ca i propionian Na) ułatwiający łagodzenie zaburzeń metabolicznych, zwłaszcza u krów o wysokim BCS. Dobrany skład witamin i minerałów aktywizuje wskaźniki odporności krów, wpływa na korzystny rozwój mikroflory żwaczowej, jak również wspomaga pracę wątroby i nerek. Istotnym składnikiem preparatu są również płynne metabolity drożdży Saccharomyces cerevisiae, które podnoszą pH żwacza, co jest istotne w początkowym okresie laktacji – przy dużym podawaniu pasz treściwych.

Zastosowanie: przez pierwsze 4-6 tyg. po porodzie podawać 250-500 ml preparatu Energovit bezpośrednio do pyska lub polać nim paszę (również do TMR-u). W przypadku wystąpienia objawów ketozy i gorączki mlecznej podawać w ilości 500 ml na sztukę dziennie przez okres 3-5 dni.

Skład: gliceryna surowa (13.8.1), propionian sodu (11.4.7), propionian wapnia (11.1.11), glikol propylenowy (13.11.1), fosforan dwuwapniowy (11.3.2), metabolity drożdży Saccharomyces cerevisiae (12.1.5).

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The