• DUŻA budka dla cieląt z wygrodzeniem i karmnikami ROL-B3

Symbol: R-BE3-1

Nasza duża budka dla cieląt może jednorazowo utrzymywać 7-9 cieląt. Jest to najtańsza budka dla cieląt na rynku

Brak towaru
11990.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
DOSTAWA: SKONTAKTUJ SIĘ ZE SKLEPEM 502 652 349 0
Dostępność 0 szt.
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Duża budka dla cieląt oferowana na tej podstronie stanowi doskonałą alternatywę dla innych domków - doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się komfort inwentarza, odporność na choroby oraz godne warunki bytowe. Budka dla cieląt duża ROL-B3 jest dedykowana na cielęta (więcej niż jedno) po osadzeniu, w której może przebywać aż do ukończenia pierwszego pół roku życia. Duży domek dla cieląt zapewnia odpowiednią ilość miejsca, lecz także minimum ryzykownych i niebezpiecznych elementów konstrukcyjnych. W efekcie duża budka dla cieląt z wygrodzeniem stanowi bezpieczną i skuteczną formę chowu zwierząt w pierwszych miesiącach życia - znacznie lepszą niż pozostałe.

Duża budka dla cieląt - zdrowie i szybki rozwój inwentarza

Duża budka dla cieląt z karmnikami jest w pełni mobilna - mimo wielkości i ogromnej przestrzeni dla inwentarza - jest w pełni mobilna. Tania budka dla cieląt może w jednym sezonie służyć w chowie zewnętrznym (zimnym chowie), podczas gdy w innym do chowu w oborze i w innych pomieszczeniach zamkniętych. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne - duży domek dla cieląt o konstrukcji stacjonarnej może pozostać po montażu tylko w jednym, wyznaczonym miejscu, podczas gdy duża budka dla cieląt z karmnikami ROL-B3 można traktować jako przenośną formę chowu zwierząt.

Czym cechuje się każda budka dla cieląt duża?

Domek na kilka cieląt dostępny na tej podstronie ma formę igloo, czyli składa się z dwóch zależnych od siebie elementów. Budka została wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na większość trudnych warunków atmosferycznych nie bez powodu. Jest bowiem lekka i mobilna. Z kolei sama konstrukcja, w którą została wyposażona tania budka dla cieląt, jest oparta na stalowych elementach, zwiększających stabilność całego obiektu po jego osadzeniu na gruncie. Oferowany tani domek dla cieląt stanowi dzięki temu wysoce opłacalny wybór.

Duża budka dla cieląt z wygrodzeniem - jakie ma zalety?

Duża budka dla cieląt oferowana na tej podstronie będzie 6-7 cieląt jednocześnie. Zapewni im wówczas odpowiednią ilość wolnej przestrzeni. Budka dla cieląt duża stanowi zawsze dobry wybór w swojej cenie - zapraszamy do jej zakupu już dziś! Gwarantujemy, że duża budka dla cieląt z wygrodzeniem dotrze do nabywcy w rekordowo krótkim czasie, dobrze zabezpieczona i zapakowana. W razie pytań - zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie udzielą informacji na temat tego, jakie zalety ma domek na kilka cieląt, na co zwracać uwagę kupując tani domek dla cieląt, a także na tematy stricte techniczne.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com