• Butelki do karmienia owiec

image

  • Parametry

Butelki do pojenia owiec są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pozyskaliśmy je od cenionych dostawców, dlatego też mamy pewność, że będą w pełni bezpieczne dla zwierząt, jednocześnie wytrzymają długi czas bez najmniejszych uszkodzeń. Chcemy podkreślić, że oferta obejmuje naprawdę wiele produktów do wyboru, mogą Państwo postawić na egzemplarz dostosowany do indywidualnych oczekiwań. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich opcji.

Butelki do pojenia owiec

Odpowiednio dobrana butelka do pojenia owiec to gwarancja łatwego i szybkiego procesu karmienia. Jagnięta mocno ssą smoczek, dlatego też zdecydowaliśmy się na produkty cenionych dostawców, którzy zastosowali konkretne technologie mające wpłynąć na długotrwałą eksploatację konkretnych modeli. Przykładem może być innowacyjny system nacięć, który znacznie różni się od tego podstawowego w kształcie litery X. W tym przypadku mamy więc do czynienia ze znacznie wydłużoną żywotnością smoczka. Wpływa na to również brak występowania efektu próżni,zniwelowanej przez innowacyjny otwór odpowietrzający. Każda z naszych butelek wykonana jest w taki sposób!

Różne pojemności butelek do pojenia dla owiec

Poidła butelkowe dla owiec dostępne są w różnych rozmiarach. Oczywiście wybór konkretnej wersji uzależniony jest w głównej mierze od wymagań owcy czy też oczekiwań samego hodowcy. Chcemy jednak podkreślić, że kupią Państwo u nas produkty o pojemności od 300 do 1000 mililitrów, jest to więc bardzo duża rozpiętość. Mamy wtedy pewność, że każdy odnajdzie egzemplarz, jakiego potrzebuje. Co więcej, w naszym sklepie internetowym czekają również inne produkty przydatne w hodowli tych zwierząt, świetnym tego przykładem są dojarki dla owiec.

Butelki do pojenia owiec – materiały wykonania

Wszystkie butelki do pojenia owiec wykonane są z materiałów sztucznych. Podstawa jest odpowiednio usztywniona, dzięki czemu utrzymanie butelki w konkretnej pozycji nie jest utrudnione. Ma to także znaczenie w przypadku wykorzystywania elementów podtrzymujących. Smoczki stworzone zostały z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego, który jest bardzo solidny, odpowiednio rozciągający się, a przy tym delikatnie przezroczysty. Dzięki temu kontrolowanie przepływu mleka wewnątrz smoczka jest banalnie proste. Przekłada się to jednocześnie na większe bezpieczeństwo podczas karmienia.

Zapasowe smoczki do karmienia jagniąt

Zdajemy sobie sprawę z tego, że po długiej eksploatacji smoczki nawet z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego mogą ulec uszkodzeniu. Częste ich odkręcanie również wpływa na ich jakość. Dlatego też przygotowaliśmy w tej kategorii dodatkowe smoczki kauczukowe, zamienniki, które są równie trwałe i w pełni bezpieczne dla samych zwierząt. Zamiast kupować całe nowe poidła butelkowe dla owiec, można znacznie zaoszczędzić kupując jedynie smoczek. Mamy nadzieję, że taka możliwość spodoba się Państwu! Z tego miejsca chcemy także polecić akcesoria do znakowania owiec oraz pozostały asortyment naszego sklepu!

Wiadra do karmienia owiec

Jeżeli butelki do pojenia owiec nie są wystarczającym produktem, nie mają Państwo czasu na napełnianie wszystkich osobno, warto skorzystać z wiader do karmienia owiec. To bez dwóch zdań dobry wybór wśród hodowców z licznymi stadami. Wiadra mają równie wysokiej jakości smoczki kauczukowe, a ich podstawy są w pełni szczelne, wykonane z materiałów sztucznych. Oczywiście elementy, z których stworzono te produkty, mogą mieć kontakt z żywnością. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego produktu zachęcamy do kontaktu.