• Pulsator pneumatyczny do dojarki dla krów 60/40 metalowa pokrywa

Symbol: 613000000

Pulsator pneumatyczny do dojarki dla krów 60/40 metalowa pokrywa

109.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Pulsator pneumatyczny 60/40 Rolnet

Pulsator do dojarki to jeden z ważniejszych elementów instalacji udojowej. W naszym sklepie dostępne są pulsatory pneumatyczne wysokiej jakości.

Dojarki coraz częściej spotyka się w polskich gospodarstwach rolnych. Są wytrzymałe, funkcjonalne oraz charakteryzują się prostotą wykonania. Aby działały sprawnie, należy wyposażyć je w odpowiedni pulsator.

Pulsator pneumatyczny do dojarki jest elementem aparatu udojowego, odpowiedzialnym za pulsację dojenia. Idealne tempo dojenia to 60 pełnych przerzuceń pulsatora w ciągu minuty. Dopuszczalne jest 5% odchyłu od tej wielkości.

Pulsator do dojarek zapewnia bezpieczeństwo podczas dojenia. Dzięki niemu każdy, kto hoduje krowy, ma pewność przeprowadzenia prawidłowego procesu dojenia. Pulsatory pneumatyczne sprawdzają się w hodowlach różnej wielkości. Dzięki dojarkom zapewnia się komfort zwierzęciu dojonemu. Pulsatory do dojarek mają za zadanie także sterowanie podciśnieniem i jego zmianami zachodzącymi w kubku udojowym. Regulują pracę faz masażu i ssania podczas dojenia krów.

Wysokiej jakości pulsator pneumatyczny do dojarki

Pulsator pneumatyczny dostępny w naszym sklepie jest solidnie wykonany. Szczelna pokrywa daje gwarancję jego odporności na działanie różnych środowisk, w których pracuje. Przyłącza wykonane są ze stali nierdzewnej. Po zastosowaniu odpowiedniego adaptera pulsator może być używany do różnego rodzaju dojarek dla krów.

Nasz sklep oferuje pulsator pneumatyczny o pulsacji 60/40. Przed wysłaniem urządzenia sprawdzamy wszystkie jego parametry. Pulsator od razu jest gotowy do pracy. Do każdego zakupu dołączamy gwarancję. Możliwy jest zakup wszystkich części zamiennych.

- Pulsacja 60/40
- Pneumatyczny
- Pokrywa metalowa


 • Polecam!!! W tej cenie nie ma sensu szukać innych sprzętów, Trudno mówić o wielkim zaskoczeniu w przypadku pulsatora, ale do jego pracy nie można się przyczepić. Wszystko na plus.
  Mariusz (2022-03-07)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Nie oczekiwałem cudów, pulsator do dojarki jest solidny i robi co do niego należy. Przed zakupem musiałem zapytać o kilka kwestii, a więc spory plusik dla sklepu za sprawny kontakt. Dzięki temu z łatwością podjąłem decyzję o zakupie i było warto.
  Koral (2022-03-03)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Rolnet do tej pory mnie nie zawiódł. To nie pierwszy zamówiony pulsator, bo gospodarstwo prowadzę od lat. Poprzednie działały zadowalająco i długo, mam nadzieję, że ten sprawdzi się równie dobrze.
  Roman W. (2022-02-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com