• Poidło dla drobiu, 30 l

Symbol: VV70233

Poidło dla drobiu 30 L z nóżkami - nadaje się do pojenia indyków gęsi

199.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
PP odbiór w punkcie PRZELEW 11
PP odbiór w punkcie POBRANIE 13
Paczkomat InPost przelew 14.99
Pocztex Przelew 15.99
Paczkomat InPost Pobranie 18
Pocztex Pobranie 18.99
DPD przelew 22
DPD pobranie 25
Pocztex Pobranie XXL 30
Pocztex Przelew XXL 30
Dostępność 98 szt.

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Poidło dla drobiu 30 L z nóżkami - nadaje się do pojenia indyków gęsi

Poidło można stosować do pojenia wszystkich gatunków drobiu. W zasobniku mieści się 30 l wody pitnej. Kury, kaczki, gęsi, indyki lub inne ptaki ozdobne hodowlane mają swobodny dostęp do misy. Jest ona umieszczona wyżej, co sprawia, że nie ulega częstemu zabrudzeniu. Uzupełniana jest na bieżąco wodą z zasobnika. Poidło dla drobiu 30 l dostępne w naszym sklepie to doskonały wybór dla wielu gospodarstw zajmujących się hodowlą zwierząt.

W zależności od rodzaju poidła dla drobiu są różne metody dozowania wody. Poidło na nóżkach działa na zasadzie różnicy ciśnień. Woda napływa na podstawkę do określonego poziomu. Jej dopuszczanie następuje automatycznie, w miarę zużycia jej przez drób. Taca do pojenia znajduje się około 20 cm od podłoża.

Funkcjonalne poidło dla drobiu

Wybór poidła powinien być uzależniony od wielkości i rodzaju hodowli oraz od miejsca, gdzie będzie ono umieszczone. Zasobnik musi być na tyle duży, aby zwierzęta miały stały dostęp do świeżej wody. Dokonując wyboru poidła dla kur, gęsi, indyków czy innego rodzaju ptactwa, należy zwrócić uwagę na to, czy będzie im podawana tylko woda, czy też leki lub witaminy, których nie należy rozcieńczać w wodzie w metalowych poidłach. W naszym sklepie dostępne jest poidło dla drobiu 30 l wykonane z tworzywa sztucznego.

Poidło dla indyków lub gęsi powinno być większe. Misa 30-litrowa zapewni stały dostęp do wody dużym ptakom. Natomiast budowa poidła i jego kształt zapewnia stabilność podczas pojenia oraz czystość wody. W zbiorniku wytłoczony jest uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie. Natomiast zakrętka chroni wnętrze zbiornika przed zabrudzeniem i pomaga utrzymać świeżość wody. Na rurce umieszczonej w korycie jest plastikowy zawór, który można zamykać podczas zapełniania misy wodą. Dzięki stabilnym nóżkom poidło dla gęsi, indyków lub kur się nie chwieje. To produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na promieniowanie UV oraz przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Poidło łatwo się czyści i dezynfekuje. Wysyłane jest w częściach do klienta. Jego złożenie nie wymaga specjalnych umiejętności ani narzędzi.

- Napełniany z góry
- Szerokie stopy

Zastosowanie - Do drobiu w chowie podłogowym
Właściwości - Z tworzywa sztucznego odpornego na pękanie
Składa się z - Łącznie z uchwytem nośnym do łatwego przenoszenia
Informacje techniczne - Całkowita wysokość ok. 70 cm
- Poidło ok. 20 cm nad podłożem
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com