• Śrutowniki do zboża

image

  • Parametry

Śrutowniki do zboża, to niezwykle ważne urządzenia w każdym gospodarstwie rolnym, dlatego warto zadbać o ich najwyższą jakość. Wydajne rozdrabniacze do zboża zapewniają efektywną pracę, a ta z kolei pozwala na szybsze wykonywanie zaplanowanych czynności. Śrutowniki do zboża nowe, to maszyny, które wyposażone są w dodatkowe pojemniki, które zapewniają dużo wyższą czystość w trakcie pracy. Sprawdź, jak śrutowniki zbożowe i rozdrabniacze ziarna sprawdzą się u Ciebie.

Śrutowniki zbożowe to gwarancja wydajnej pracy

Chcesz przygotować śrutę ze zbóż dla swoich zwierzaków? Posiadasz przydomowy kurnik lub niewielką stadninę koni? W takim razie małe śrutowniki, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dla tych o większych wymaganiach dotyczących mocy przerobowej proponujemy większe, wielofunkcyjne urządzenia o wydajności sięgającej nawet 260 kg/h. Urządzenia te wyposażone zostały w szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak termiczne zabezpieczenie silnika przed resetem, czy wielostopniowa regulacja przepływu śrutowanego zboża. Wykonane zostały z nietoksycznych materiałów tak, aby być w pełni bezpiecznymi zarówno dla użytkowników, jak i zwierząt karmionych śrutem. Z pomocą tego urządzenia przerobisz nie tylko kukurydzę, jęczmień, owies czy pszenicę, lecz także pozostałe zboża.

Śrutowniki do zbożacena i jakość, która zachwyca

Nasza oferta obejmuje zarówno małe śrutowniki do zboża, jak i rozdrabniacze ziarna o większych rozmiarach, dzięki czemu w naszym sklepie każdy może znaleźć urządzenia dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Śrutowniki do zboża,nowe i funkcjonalne maszyny o wysokiej mocy przerobowej, są dostępne w naszym sklepie internetowym Rolnet. Współpracujemy z zaufanymi w branży producentami maszyn rolniczych, dzięki czemu zyskujesz pewność, że wszystkie zakupione w naszym sklepie śrutowniki do ziarna będą służyły Państwu przez wiele lat, na co dajemy gwarancje.

Śrutowniki do zboża dostępne w naszej ofercie, to funkcjonalne rozwiązania, które znacznie ułatwią pracę każdemu, kto zajmuje się tym zawodowo. Małe śrutowniki do zboża idealnie sprawdzą się do wytwarzania pasz dla zwierząt na własny użytek, z kolei duże śrutowniki do ziarna umożliwią jej produkcję na większą skalę. Wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zamówień za pośrednictwem naszej strony internetowej na rozdrabniacze do zboża, a także inne produkty, maszyny, czy urządzenia dla branży rolniczej, hodowlanej i plantatorskiej.