• Środek do dezynfekcji Sterill Med, 5 L

Zwalcza bakterie, grzyby, prątki i wirusy!

Producent Alpinus Medica
No goods
100.00
Enter your email
Reviews
Shipping within 48 hours
Leave your phone

Sterill Med, 5 L

Środek do dezynfekcji powierzchni

Preparat przeznaczony do dezynfekcji i mycia wyłącznie powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych takich, jak: aparatura medyczna, łóżka i fotele zabiegowe, sprzęt rehabilitacyjny, szafek i pacjenta, poręcze łóżek szpitalnych, blaty stołów medycznych i elementy sprzętu medycznego, w tym klamki, pulpity, elementy ze szkła i porcelany i innych powierzchni medycznych odpornych na działanie alkoholi. Polecany do szybkiej dezynfekcji małych i trudno dostępnych powierzchni sprzętu medycznego.

Roztwór gotowy do użycia, do spryskiwania lub przecierania. Dezynfekowaną powierzchnię całkowicie pokryć preparatem przy użyciu spryskiwacza z odległości ok. 30 cm i pozostawić do wyschnięcia lub polać powierzchnię dbając o całkowite pokrycie dezynfekowanego obszaru i następnie przetrzeć jednorazowym ręcznikiem. W przypadku dezynfekcji urządzeń elektrycznych zawsze sprawdzić odłączenie aparatu od sieci. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi. Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Substancje czynne: etanol* 72 g/100 g, produktu propan-2-ol 3 g/100 g, produktu chlorek didecylodimetyloamoniowy 0,5 g/100 g produktu.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The