• Preparat owadobójczy Agita 10 WG, 400 g

Symbol: 1594602704

Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie.

Brak towaru
143.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Preparat owadobójczy Agita 10 WG, 400 g

Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie. Zawiera 10% thiamethoxamu (zw. z grupy nikotynoidów) i 0,05% tricozenu (feromon wabiący muchy).
Substancja czynna zawarta w preparacie ma działanie pokarmowe i kontaktowe (preparat posiada zdolność przenikania przez powierzchnię ciała owadów).

Zastosowanie
Preparat przeznaczony jest do zwalczania much w pomieszczeniach użyteczności publicznej, pomieszczeniach dla zwierząt oraz magazynach.

Preparat Agita 10WG należy nanosić w miejscach gromadzenia się owadów, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Preparat można stosować również do zwalczania prusaków i pcheł.

Sposób użycia
Preparat należy stosować w postaci roztworu do malowania lub spryskiwania powierzchni.

Sporządzanie cieczy użytkowej: w osobnym pojemniku rozpuścić 400 g Agita 10 WG w 320 ml letniej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitego roztworu.
Sposób wykonania zabiegu: uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o pow. 160 m2. Należy pomalować co najmniej 30 fragmentów powierzchni o wymiarach 10x30cm. Zamiast malować fragmenty pomieszczeń, zwłaszcza tam gdzie nie jest wskazane nawet niewielkie jej odbarwienie, można rozwiesić pomalowane pasy kartonu lub folii polietylenowej.

Czas działania:
6-8 tygodni.


Opryskiwanie powierzchni
Sporządzanie cieczy użytkowej: w pojemniku aparatu opryskowego rozpuścić 400 g preparatu w 3,2 litra letniej wody dokładnie mieszając.

Sposób wykonania zabiegu: otrzymany roztwór wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 200 m2. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% w/w powierzchni.

Substancja czynna: Thiamethoxam, tricozen

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com