• Preparat owadobójczy Agita 10 WG, 100 g

Symbol: 1594602701

Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie.

54.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
EAN 5420036905691

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!
Informacje techniczne
  • Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie. Zawiera 10% thiamethoxamu (zw. z grupy nikotynoidów) i 0,05% tricozenu (feromon wabiący muchy).
  • Substancja czynna zawarta w preparacie ma działanie pokarmowe i kontaktowe (preparat posiada zdolność przenikania przez powierzchnię ciała owadów). Zastosowanie - Preparat przeznaczony jest do zwalczania much w pomieszczeniach użyteczności publicznej, pomieszczeniach dla zwierząt oraz magazynach. Preparat Agita 10WG należy nanosić w miejscach gromadzenia się owadów, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Preparat można stosować również do zwalczania prusaków i pcheł. Sposób użycia - Preparat należy stosować w postaci roztworu do malowania lub spryskiwania powierzchni. Sporządzanie cieczy użytkowej: w osobnym pojemniku rozpuścić 400 g Agita 10 WG w 320 ml letniej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitego roztworu. Sposób wykonania zabiegu - uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o pow. 160 m2. Należy pomalować co najmniej 30 fragmentów powierzchni o wymiarach 10x30cm. Zamiast malować fragmenty pomieszczeń, zwłaszcza tam gdzie nie jest wskazane nawet niewielkie jej odbarwienie, można rozwiesić pomalowane pasy kartonu lub folii polietylenowej. Czas działania 6-8 tygodni. Opryskiwanie powierzchni - Sporządzanie cieczy użytkowej: w pojemniku aparatu opryskowego rozpuścić 400 g preparatu w 3,2 litra letniej wody dokładnie mieszając.
  • Sposób wykonania zabiegu: otrzymany roztwór wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 200 m2. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% w/w powierzchni.
Zawartość: 100 g
Kształt: Granulat
Substancja czynna: Thiamethoxam, tricozen
Opakowanie zbiorcze: 20 szt.
Ilość w opakowaniu: 0,02 l
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com