• Preparat do szamb i oczyszczalni ścieków MICROBEC, 25 g

Symbol: 1705BIO020025

Preparat do szamb i oczyszczalni ścieków MICROBEC, 25 g

2.96
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Preparat do szamb i oczyszczalni ścieków MICROBEC, 25 g

Nowoczesny i unikalny na polskim rynku preparat mikrobiologiczny, przeznaczony do stosowania w przydomowych oczyszczalniach ścieków.

Skutecznie wspomaga ich efektywne działanie: przyspiesza rozkład nieczystości, redukuje nieprzyjemny zapach oraz zmniejsza ilość gęstego szlamu, dzięki czemu możliwe jest rzadsze wybieranie nadmiernego osadu z komory oczyszczalni.

Produkt działa lepiej i skuteczniej niż preparaty uniwersalne (przeznaczone również do szamb), ponieważ jego skład został specjalnie dostosowany do sposobu działania przydomowych oczyszczalni ścieków:

• Zawiera surfaktant oraz większą ilość enzymów, w tym takich, których nie ma w preparatach uniwersalnych, m.in. rozkładającą papier celulazę i degradującą tłuszcze lipazę. Te dodatkowe składniki preparatu chronią elementy oczyszczalni przed osadzaniem się na nich złogów i osadów z substancji organicznych, co zapobiega zatykaniu się jej perforowanych części.

• Zawiera ok. 10 razy więcej aktywnych bakterii niż preparaty uniwersalne. W przydomowej oczyszczalni ścieków istotne jest to, aby do rozkładu materii organicznej doprowadzić jak najszybciej, najlepiej jeszcze na etapie pierwszego osadnika, dzięki czemu cały proces przebiega sprawniej i skuteczniej. Dlatego preparat wspomagający jej pracę powinien zawierać jak największą ilość bakterii gotowych do rozmnażania się, tak aby dochodziło do tego natychmiast po kontakcie produktu z materią organiczną i wodą.

Dzięki tym cechom preparat zapewnia optymalne działanie przydomowej oczyszczalni ścieków i skutecznie wspomaga zachodzące w niej naturalne procesy rozkładu nieczystości na proste i nieszkodliwe dla środowiska naturalnego związki mineralne, które można w sposób bezpieczny odprowadzać do gruntu.

Microbec Bio Aktywator do przydomowych oczyszczalni ścieków:
• wspomaga działanie oczyszczalni przyspieszając rozkład nieczystości
• zmniejsza ilość złogów i osadów
• umożliwia rzadsze opróżnianie komory osadnika.

Preparat o zapachu cytryny.

Stosować regularnie, raz w tygodniu. Wsypać odpowiednią ilość preparatu bezpośrednio do toalety i dwukrotnie spłukać.

Ilość preparatu dostosować do liczby osób korzystających z instalacji sanitarnej:
1-4 osoby – 1 marka/ saszetka (35 g)
5-8 osoby – 2 miarki/ saszetki (70g)
>8 osób – 3 miarki/saszetki (105 g)

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com