• Mata do dezynfekcji gąbka EKO Plus 60 x 100 x 3,5 cm

Symbol: 6730251998

Mata odkażająca – chroń swoje zwierzęta!

42.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Mata do dezynfekcji EKO Plus 60 x 100 x 3,5 cm

Mata gąbkowa do gospodarstwa – najbezpieczniejszy wybór

Mata do dezynfekcji powinna być umieszczona na wszystkich wjazdach oraz przejściach komunikacyjnych w gospodarstwie. Stworzenie skutecznej bariery dla wirusów, bakterii i grzybów niebezpiecznych dla trzody chlewnej zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób oraz tworzeniu nowych ognisk. Mata gąbkowa przeznaczona jest do dezynfekcji osób, zwierząt oraz lekkich pojazdów gospodarskich.

Mata do dezynfekcji EKO Plus – wysoka jakość w korzystnej cenie

Mata odkażająca EKO Plus to mata o grubości całkowitej 3,5 cm. Składa się z dwóch chłonnych warstw: pianki poliestrowej, która nasączana jest środkiem dezynfekującym oraz ochronnej włókniny, znajdującej się na wierzchu. Takie połączenie sprawia, że mata gąbkowa stanowi trwały środek dezynfekujący w atrakcyjnej cenie, nadający się do intensywnej eksploatacji. Warto stosować nie tylko specjalistyczne preparaty w przypadku wystąpieniu epidemii, ale również jako rozwiązania profilaktyczne, do których zalicza się mata antybakteryjna.

Mata odkażająca – chroń swoje zwierzęta

Aby uniknąć sytuacji, w której trzoda chlewna narażona jest na działanie wirusów i bakterii, niezbędne są profesjonalne rozwiązania. Mata do dezynfekcji znajdująca się w naszej ofercie to stosunkowo niedroga propozycja o dużej skuteczności. Odpowiednio umiejscowiona mata antybakteryjna będzie stanowiła ochronę przed chorobami zwierzęcymi. Stawiamy na niezawodne rozwiązania, dlatego mata odkażająca EKO Plus nadaje się również do intensywnej codziennej eksploatacji w gospodarstwach hodowlanych oraz strefach objętych kwarantanną czy zagrożeniem epidemiologicznym.

Chroń trzodę chlewną i bydło oraz zadbaj o skuteczną dezynfekcję pomieszczeń gospodarczych!

Mata przeznaczona jest przede wszystkim do odkażania osób i zwierząt oraz lekkich pojazdów gospodarskich jak średnie ciągniki, przyczepy czy wózki.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com