• Mata dezynfekcyjna gąbka EKO 120 x 100 x 3 cm

Symbol: 6730251998

Maty dezynfekcyjne gąbkowa– skuteczna dezynfekcja!

72.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Mata dezynfekcyjna gąbka EKO 120 x 100 x 3 cm

3 cm grubości!

Wyposaż się matę dezynfekcyjną – cena epidemii w hodowli może być naprawdę wysoka

Epidemia wśród trzody chlewnej oraz bydła jest realnym zagrożeniem. Z jednej strony należy zatem zapobiegać występowaniu chorób poprzez ograniczenie kontaktu zwierząt z bakteriami i wirusami, z drugiej – niezbędne jest odizolowanie ognisk choroby od zdrowych zwierząt. W obu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest mata dezynfekcyjna. Jak zrobić skuteczną barierę dla niebezpiecznych czynników oraz jaka mata dezynfekcyjna na drodze będzie najskuteczniejsza?

Mata dezynfekcyjna do obory – wygodne i skuteczne rozwiązanie

Przed każdym wejściem oraz przejściem komunikacyjnym w gospodarstwie hodowlanym powinna znajdować się mata dezynfekcyjna. Jak zrobić z niej działające narzędzie w walce z występowaniem epidemii? Przede wszystkim mata dezynfekcyjna do obory powinna być nasączona specjalnym preparatem odkażającym. Dostępna w naszej ofercie mata została wykonana z wysokiej jakości pianki poliestrowej oraz ochronnej włókniny. Jeśli zatem szukasz skutecznej propozycji, najlepszym wyborem będzie mata dezynfekcyjna – cena naszych produktów jest również bardzo zachęcająca.

Mata dezynfekcyjna do obory w najniższej cenie

Jeśli interesuje Cię profesjonalna mata dezynfekcyjna, cena produktów dostępnych w naszym sklepie jest wyjątkowo niska. Zachowujemy jednak najwyższe standardy, dlatego mata dezynfekcyjna do obory wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Mata dezynfekcyjna na drodze stanowi skuteczne uzupełnienie działań profilaktycznych w każdym gospodarstwie. Mata dezynfekcyjna EKO jest również często wybierana przez służby weterynaryjne podczas walki z rozprzestrzenianiem choroby, co świadczy o jej niezawodności.

Maty dezynfekcyjne gąbka EKO ograniczają lub całkowicie zapobiegają przenoszeniu i wnoszeniu niebezpiecznych bakterii, wirusów i grzybów do miejsc produkcji lub przechowywania żywności. Matę dezynfekcyjną można stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Powinna być umieszczana wszędzie tam gdzie znajdują się wjazdy, wejścia czy inne przejścia komunikacyjne, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że każdy zostanie odpowiednio oczyszczony z bakterii i zarazków, które mogłyby zagrozić zdrowiu zwierząt.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com