• Ketovit dla krów przed i po porodzie, 25 kg

Ketovit dla krów mlecznych przed i po porodzie z dodatkiem płynnych metabolitów żywych drożdży i beta-karoten

Waga opakowania [kg] 25
275.60
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 48 hours

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

Ketovit dla krów mlecznych przed i po porodzie z dodatkiem płynnych metabolitów Saccharomyces cerevisiae i drożdży

KETOVIT jest preparatem nowej generacji dla krów mlecznych, zawierającym w swoim składzie unikalne komponenty poprawiające nie tylko status energetyczny, ale przede wszystkim mineralny i hormonalny. Głównym celem preparatu jest przygotowanie organizmu krowy do porodu oraz okresu poporodowego. Dodatek składników glukoplastycznych dających energię stymuluje bilans energetyczny oraz poprawia apetyt zarówno przed, jak i po porodzie.

KETOVIT zawierający w swoim składzie zestaw witamin (E, D3, B1, B3, B6 i B12), mikroelementów (Co, J, Se) orazpłynne metabolity drożdży Saccharomyces cerevisiae aktywizuje rozwój mikroflory żwaczowej, wspomaga przemiany energetyczne i hormonalne organizmu, poprawia apetyt oraz trawienie składników pokarmowych po porodzie. Dodatek beta-karotenu podnosi odporność i przyspiesza odbudowę nabłonków u krów i cieląt, wpływa na jajeczkowanie i rozwój ciałka żółtego, redukując liczbę cyst, podnosi % tłuszczu w mleku.


Zastosowanie:

W 2 i 3 tygodniu przed porodem podawać 250 ml preparatu KETOVIT bezpośrednio do pyska lub polać nim paszę. W ostatnim tygodniu przed porodem należy zwiększyć dawkę do 500 mln na sztukę dziennie. 

W okresie laktacji podawać w zależności od potrzeb: 250-500 ml preparatu KETOVIT na sztukę dziennie, nawet do 8 tygodni laktacji.

 

Skład preparatu:

  • gliceryna surowa (13.8.1),
  • glikol propylenowy (13.11.1),
  • propionian sodu (11.4.7),
  • metabolity drożdży Saccharomyces cerevisiae (12.1.5),
  • siarczan magnezu (11.2.2),
  • mieszanka mineralno-witaminowa.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The