• Karbid granulowany, 1 kg

Symbol: 15940387

Karbid granulowany, 1 kg

Forma granulat
Opakowanie zbiorcze [pcs] 12
Substancja czynna węglik wapnia
Waga opakowania [kg] 1
45.57
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Karbid granulowany, 1 kg

Karbid granulowany jest skutecznym sposobem na odstraszanie kretów i nornic w ogrodzie. W reakcji z wodą wydziela gaz, który drażni węch tych zwierząt i zmusza je do opuszczenia danego obszaru. Oferujemy ten preparat w opakowaniu o pojemności 1 kg.

Karbid to węglik o strukturze acetylenu wapnia, zaliczany do grupy substancji nieorganicznych. Sprzedawany w naszym sklepie karbid granulowany to produkt bez domieszek oraz substancji dodatkowych, dlatego jest doceniany i wykorzystywany przez właścicieli ogrodów. To skuteczny środek w zwalczaniu kretów i nornic, w pełni bezpieczny oraz łatwy w zastosowaniu. Niska cena oraz wyjątkowa efektywność tego produktu pozwala na szybkie pozbycie się tych gryzoni. Wydzielający się acetylen rozchodzi się skutecznie w korytarzach, skutecznie odstraszając intruzów.

Zastosowanie karbidu granulowanego wymaga zachowania środków ostrożności. Jest to substancja toksyczna, którą należy chronić przed dziećmi. Przy używaniu karbidu na gryzonie trzeba zastosować środki ochrony osobistej w postaci rękawic.

Właściwości karbidu

Karbid jest ciałem stałym, którego kolor różni się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Topi się w temperaturze 2160 stopni Celsjusza oraz silnie reaguje z wodą. Podczas hydrolizy wydziela się acetylen.

Karbid znajduje bardzo szerokie zastosowanie w hutnictwie metali ciężkich jako środek redukujący oraz w produkcji nawozów sztucznych. Jest idealnym produktem odstraszającym gryzonie. Nie zabija, a jedynie pomaga wyprosić niechcianych gości z ogrodu. Znany jest większości ogrodnikom jako substancja pomagająca w walce z kretami, myszami, nornicami lub karczownikami. Nieprzyjemny zapach karbidu zmusza je do opuszczenia zajmowanego terytorium.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia