Masz pytania dzwoń 502 652 418

Szybko Tanio Wygodnie

Bezpieczne transakcje

Przez Przelewy24

Możliwość odbioru

W siedzibie w Jeżowie

Bezpieczne transakcje

Przez Przelewy24

Możliwość odbioru

W siedzibie w Jeżowie

  • Eimü-Doppeldip Film, poudojowa kąpiel strzyków, 1 L

Symbol: 5498139363

Opakowanie 1 L

Producent VITTRA
23.30
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Eimü-Doppeldip Film, 1 L

Na bazie aktywnego jodu

Preparat Doppeldip służy do zapobiegania chorobom wymion bydła w okresie laktacji (profilaktyka zapalenia wymienia) poprzez niszczenie patogenów wrażliwych na działanie jodowego nonoxynol-u. Dodatkowe komponenty pielęgnacyjne nadają skórze strzyków gładkość, sprężystość i naturalną odporność.

Wskazówki:

Z uwagi na obecność substancji organicznych, które mogą obniżać skuteczność działania jodu, liczba zwierząt poddawanych zabiegowi z jednego napełnienia kubka do zanurzania strzyków należy ograniczyć do 30 szt. Przed każdym nowym napełnieniem kubek powinien zostać oczyszczony. Przy zastosowaniu preparatu Doppeldipna strzykach skaleczonych należy liczyć się z opóźnieniem epitelizacji na ranie. Wówczas zaleca się przedłużenie zabiegów do momentu wyleczenia rany.

Skład:

Jodofor (nonoxynol–9) – 3000 pmm, kwas cytrynowy, glicerol, allantoina, substancje powierzchniowo czynne. Na uwagę zasługuje obecność nonoxynolu–9, bardzo silnego związku jodowego działającego szczególnie aktywnie na bakterie Gram – dodatnie, spory i grzyby.

Doppeldip występuje również w formie Film, tworząc gęsty korek zasklepiający strzyk.

Sposób użycia:

Bezpośrednio po każdym doju należy nanieść Doppeldip na strzyki przy użyciu bezpowrotnego kubka do dippingu. Preparat jest gotowy do użycia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie