• Domek / budka dla cieląt z wygrodzeniem i karmnikami Rolnet Bud1

Domek / budka dla cieląt z wygrodzeniem Rolnet Bud1

Brak towaru
2499.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
DOSTAWA: SKONTAKTUJ SIĘ ZE SKLEPEM 502 652 349 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zapewnienie odpowiednich warunków zwierzętom to podstawa każdego hodowcy, który patrzy na swój biznes, jak i na dobro inwentarza, nieco szerzej niż tylko w krótkim ujęciu czasowym. Oferowana budka dla cieląt z wygrodzeniem jest przykładem na to, jak wiele w hodowli może zmienić kwestia prawidłowych warunków bytowych. Budka dla cieląt z karmnikami jest również, jak się okazuje, całkiem atrakcyjnym wizualnie elementem każdej hodowli.

Budka dla cieląt z wygrodzeniem - zastąp oborę zdrowszą alternatywą

Konstrukcja, a w zasadzie sama budka Rolnet BUD1, oparta na najwyższej klasie tworzywie sztucznym opiera się skutecznie trudnym warunkom atmosferycznym, lecz także zachowuje stabilność w trakcie długiej, intensywnej eksploatacji. Tworzywo sztuczne nie znajduje się tu przypadkowo - budka dla cieląt z karmnikami jest dzięki temu nieco lżejsza i łatwiejsza w transporcie, gdyż do zestawu sprzedażowego produktu dokładane są kółka transportowe. Dzięki temu domek dla cieląt z karmnikiem można z łatwością przestawić w razie potrzeby w inne miejsce.

Konstrukcja wsporcza, w którą wyposażony jest domek dla cieląt z wygrodzeniem, została wykonana już ze stali - w pełni odpornej na większość trudnych warunków atmosferycznych, w tym na działanie wody czy zmiennych temperatur w okresach przejściowych. Cała budka dla cieląt z karmnikiem została pokryta filtrem UV. Zapewnia on skuteczne obniżenie temperatury we wnętrzu podczas szczególnie uporczywych upałów, w efekcie czego inwentarz nie jest narażony na przebywanie w niekomfortowych warunkach.

Wygrodzona budka dla cieląt - czym się charakteryzuje?

Wygrodzenie dla cieląt jest także wyposażone w kilka akcesoriów, które znacznie zwiększają funkcjonalność budki. Należą do nich przede wszystkim dołączone do zestawu trzy wiadra - wszystkie mogą służyć między innymi jako podręczne i dopasowane do budki pojemniki na paszę. To sprawia, że wygrodzenie dla cieląt można uznać za dopasowane do wymagań zarówno hodowcy, jak i zwierząt.

Co więcej - domek dla zwierząt z wygrodzeniem skutecznie chroni przed dostawaniem się zanieczyszczeń do wnętrza - znajduje się w górnej części, zabezpieczając paszę przed dostępem wody deszczowej do żywności cieląt.

Budka dla cieląt z karmnikiem - zapraszamy do zakupu!

Rolnet BUD1 to domek dla cieląt z karmnikiem, dla którego warto znaleźć miejsce w swojej hodowli. Zapraszamy do zakupu już dziś - chętnie dostarczymy produkt do odbiorcy tak szybko, jak to możliwe, zwracając uwagę na to, aby wygrodzona budka dla cieląt dotarła w stanie nienaruszonym i bez żadnych wad oraz defektów.

 • Kupiliśmy na próbę i jesteśmy zadowoleni. Domek z włókna szklanego, baliśmy się, że nie da rady ale jest bardzo odporny na uszkodzenia. karmidła były w cenie.
  Tedi Bear (2022-04-20)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com