• Dojarka mobilna dla krów ATEST konew 40 l jeden aparat udojowy

Dojarka przewoźna konew kwasówka 40l ATEST Z jednym aparatem dla bydła, idealna dla małych i średnich stad zwierząt.

2700.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Dojarka przewoźna z dużą konwią 40l z jednym aparatem dla bydła,

idealna dla małych i średnich stad zwierząt.

Masz kilka krów to produkt idealnie dla Ciebie.

GRATIS szczotki do czyszczenia dojarki.

Dojarka przewoźna objęta jest DWULETNIĄ GWARANCJĄ!

Super jakość, polska firma. 


Zalety naszej dojarki:

 • bańka 40 L z kwasówki,
 • duże, wygodne koła umożliwiające przemieszczanie,
 • możliwość przewożenia bańki z mlekiem w dojarce przewoźnej przyśpiesza zlewanie mleka do zbiornika zbiorczego,
 • prostota obsługi.

 

Dojarka dla krowy

 Gospodarstwa rolne zmieniają się. Każdy kolejny rok w branży to nowe udogodnienia, które rolnicy mogą wprowadzać bez większych problemów. Inwestycja w nowoczesne maszyny opłaca się. Wprowadzanie innowacyjnych maszyn pozwala na wykonywanie wszystkich obowiązków szybciej, bez konieczności angażowania nowych pracowników. W przypadku, gdy w gospodarstwie hodowane są krowy, warto zastanowić się nad tym sprzętem, który pomoże w dojeniu. Dojarka do bydła wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Odciąża ona pracowników i właściciela gospodarstwa, nie musi on się martwić o to, że jego stado nie zostanie dobrze wydojone. Maszyna robi to mechanicznie, szybko, bez kosztów energii, bez ciężkiej fizycznej pracy. Zakup można rozważyć niezależnie czy stado jest mało, średnie czy duże. W czasie jej zamawiania, najkorzystniej wpierw zwrócić uwagę na moc instalacji, w drugiej kolejności na dopiero na cenę dojarki.

Dojarka mobilna dla krów

 Nowoczesna dojarka dla krowy ma interesujące parametry techniczne. Dzięki nim cechuje się wysoką wydajnością, mleko pompowane jest szybko. Wszystkie godne uwagi modele takich urządzeń wyposażone są w aluminiową lub ze stali nierdzewnej, trwałą puszkę na mleko. Jest ona zazwyczaj o pojemności 20 lub 30 litrów. Dojarka mobilna dla krów jest niezwykle prosta w obsłudze, wyposażona w solidne kółka pozwala na przewożenie mleka wszędzie tak, gdzie występuje taka potrzeba. Wygląda ona jak dwukołowy wózek z jedną rączką do trzymania. Designem wpasowuje się w wygląd nowocześnie urządzonego gospodarstwa rolnego. Maszyna wyposażona jest w pompę, po tym jak uda się zebrać całe mleko, można bezproblemowo wlać je do pojemnika zbiorczego. Dojarka do bydła nie wymaga częstych napraw, dodatkowo ma łatwą konstrukcję, liczba części zamiennych nie jest długa. Gdy trzeba będzie wymienić jakiś element, nie będzie wiązało się to z dużymi kosztami. Naprawy warto przeprowadzać regularnie. Bezproblemowe jest również utrzymywanie tego sprzętu w czystości. Dzięki temu pracę można przeprowadzać w higienicznych warunkach.

Dojarka dla bydła

 Wystarczy niewiele miejsca w gospodarstwie rolnym, żeby można było sprowadzić tam odpowiedni profesjonalny sprzęt. Taka dojarka mobilna do krów będzie idealna nawet do tych gospodarstw, które cechują się niewielkim rozmiarem. Dla tych miejsc pomocne może okazać się także to, że nie generują one wysokich kosztów. Małe gospodarstwa potrzebują innowacyjnych rozwiązań, wtedy mogą się rozwijać i pokonywać konkurencję. Dojarka do krów może być pierwszym krokiem we wprowadzaniu innowacji, oszczędzaniu czasu i pieniędzy. Urządzenie nie wymaga dużej wiedzy, każdy może taką dojarkę obsługiwać wystarczy niewielkie doświadczenie. Istotne jest także to, że sprzęt nie męczy zwierząt. Przez to, że maszyna działa szybko i sprawnie, krowy nie są zniecierpliwione podczas dojenia. Takie mechaniczne pompowanie mleka z wymion nie odbija się negatywnie na zdrowiu zwierzęcia. Mleko przechowywane jest w szczelnej puszce, dlatego nie trzeba się martwić o jego jakość.

Zasilanie [V] 230
Gwarancja 24 miesiące
Typ pompy sucha
Waga urządzenia [kg] 55
Pojemność konwi/ bańki 40L z kwasówki
Kolektor 240ml
Wydajność pompy [l/min] 250
Dodatkowe informacje Trzykołowy wózek z jedną rączką, Dla krów
Moc pompy [kW] 0,55
 • Super dojarka. Dojenie 4 krów to teraz przyjemność. Dobra jakość mocna pompa. Baska.
  Marti (2022-03-14)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Dojarka doi, matka zadowolona, Tak miało być.
  Romek (2022-03-04)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com