• Budka do odchowu, domek dla cieląt z wygrodzeniem i karmnikami ROLBE1

Symbol: R-BE1

Budka dla cieląt z wygrodzeniem i karmnikami ROLBE1. Budka do odchowu cielaków sprawi że będziesz miał zdrowe i zadbane zwierzęta

2499.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
EAN 4030073321289

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Wygrodzenie dla cieląt ROLBE1 to wysoce zaawansowana technicznie konstrukcja, której celem jest skuteczny oraz bezpieczny i efektywny chów zwierząt. Zapewnia im odpowiednie warunki bytowania i znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ze względu na przebywanie w niewłaściwych pomieszczeniach. Budka dla cieląt z wygrodzeniem jest wykonana, podobnie jak inne akcesoria naszej marki, z najwyższej klasy materiałów. Widać to przede wszystkim po zastosowaniu wysoce trwałej konstrukcji opartej na konstrukcji z tworzyw sztucznych wzmocnionej za pomocą mocnych, stalowych elementów montażowych.

Wygrodzenie dla cieląt - ma zalety?

Budka dla cieląt z karmnikiem jest oczywiście odporna na wszystkie warunki atmosferyczne, w tym na deszcz, śnieg oraz intensywne promienie słoneczne. To wynik zastosowania mocnej konstrukcji opartej na dwóch warstwach - czarnej i białej - które doskonale absorbują energię promieniowania słonecznego. Konstrukcja jest wysoce komfortowa dla inwentarza dzięki regulowanej w dużym zakresie zaślepce wentylacyjnej - zapewnia wysokie parametry wentylacyjne i skutecznie cyrkuluje powietrze w trakcie chowu zwierząt. Budka dla cieląt z wygrodzeniem skutecznie chroni zwierzęta przed różnymi czynnikami chorobotwórczymi, dlatego zmniejsza śmiertelność cieląt i zwiększa efektywność ich chowu w trakcie pierwszych miesiąców życia.

Jaką konstrukcję ma kojec ROLBE1?

Budka do odchowu cieląt jest także znakomitym sposobem na prowadzenie obserwacji oraz analizę zachowania zwierząt, w tym poboru paszy. Dzięki temu domek do odchowu cielaków można uznać za formę dbałości o swój inwentarz. Obiekt skutecznie zmniejsza nawet koszty weterynaryjne, gdyż uskutecznia walkę ze schorzeniami, infekcjami i zakażeniami.

Dlaczego budka dla cieląt z wygrodzeniem to doskonałe rozwiązanie?

Zdecydowanie tak! Nasza budka dla cieląt z karmnikiem to znakomite rozwiązanie dla wszystkich hodowców, dla których nie liczą się żadne półśrodki i kompromisy, dla osób odpowiedzialnych, które zdają sobie sprawę z tego, jak istotny jest komfort zwierząt oraz możliwość ich obserwacji. Oferowana budka do odchowu cieląt zostanie dostarczona tak szybko, jak to możliwe - zawsze w czasie zgodnym z oczekiwaniami i informacjami na naszej witrynie. Domek do odchowu cielaków to rewelacyjna alternatywa chat i wydzielonych pomieszczeń, dlatego zachęcamy do jej zakupu już dziś!

 • Rewelacja, doskonałe tworzywo budki, mocne i trwałe wygrodzenie choć się baliśmy że z plastiku. Do tego dostaliśmy karmniki osłony. Super i do tego niska cena.
  marian (2022-10-31)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com