Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Wysyłamy w ciągu 24h...

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy.

Wysyłamy powyżej 24h, gdy...

Wysyłka tego towaru wymaga specjalnego przygotowania lub nie mamy go w naszym magazynie  sprowadzamy go od stałego dostawcy.

Towar niedostępny (chwilowy brak)

Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Nie możemy jednak obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych.

W przypadku wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej czas dostawy może wynieść nawet 7 dni.

W niektórych przypadkach zamówiony towar, można odebrać osobiście w siedzibie firmy w Jeżowie przy ulicy Brzezińskiej 60. Nasz magazyn pracuje w godzinach od 7.00 do 18.00. Prosimy o potwierdzenie odbioru osobistego e-mailem lub telefonicznie.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy.

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Szybkie płatności

image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie