• Zabawki dla trzody chlewnej

  • Parametry

Poskramianie i kontrola trzody chlewnej to jedno z ważniejszych zadań hodowców, którzy wykorzystując odpowiednie narzędzia, dbają również o dobrostan świń. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia i akcesoria, pozwalające na dyscyplinowanie trzody chlewnej. Wśród tych artykułów, warto wskazać na zabawki dla świń pozwalające na zapobieganie agresji u trzody. Oferowane przez nas zabawki w skuteczny sposób ograniczają agresywne zachowania świń, zapewniając im bezpieczne warunki bytowania.

Zabawki dla trzody chlewnej - do czego służą i jak działają?

Agresja u trzody wynika z ich naturalnego dążenia do ustalenia hierarchii umożliwiającej określenie pierwszeństwa dostępu do ograniczonych dóbr. Jednym ze skuteczniejszych sposobów radzenia sobie z agresją tych zwierząt są zabawki dla tuczników. Pomagają one odwrócić uwagę świń od pozostałych osobników, którym mogłyby wyrządzić krzywdę. Zabawki przykuwają uwagę świń i są dla nich bardzo interesujące.

Pozwalają one na skuteczne zmniejszenie przypadków agresywnych zachowań w stadzie.Zabawki dla prosiąt różnią się między sobą budową i zastosowaniem. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. dużą piłkę antystresową, która pozwala świniom na zredukowanie napięcia oraz rozładowanie emocji na określonym przedmiocie. Inne zabawki dla trzody, które oferujemy, to gryzaki. Warto dodać, że niektóre zabawki można otworzyć i napełnić np. grochem w celu wywołania dodatkowego efektu akustycznego.

Wysokiej jakościzabawki dla świń znanych producentów

Wszystkie oferowane przez naszabawki dla prosiąt to wysokiej jakości akcesoria, które zostały wyprodukowane przez znanego producenta Kerbl. Zabawki mają różną wielkość, kolorystykę i zastosowanie. Zostały one wykonane z wytrzymałych materiałów, gwarantujących ich trwałość i niezawodność. Akcesoria te muszą być solidnie wykonane, ponieważ świnie mogą je gryźć, przepychać czy odbijać.

Naszezabawki dla trzody chlewnej cechuje również spełnianie określonych norm, które potwierdzają ich bezpieczeństwo dla świń. Zabawki są solidne, praktyczne i skuteczne. Dzięki nim mogą Państwo cieszyć się spokojniejszą hodowlą świń, których agresywne zachowania zostaną zniwelowane. Warto jednak pamiętać o tym, żezabawki do chlewni to nie jedyne sposoby na radzenie sobie z agresją u tych ssaków. W przypadku aktów kanibalizmu mogą Państwo sięgnąć również po skuteczne środki do zapobiegania agresji u trzody.

Zabawki dla trzody, środki zapobiegające agresji i wiele więcej w sklepie Rolnet

Środki izabawki dla tuczników to skuteczne sposoby na zapobieganie agresji u świń. Hodowla zwierząt jest wymagająca, jednak wykorzystując odpowiednie urządzenia i akcesoria, mogą Państwo sprawić, że będzie ona przyjemniejsza i wygodniejsza. Na naszej stronie znajdą Państwo wiele produktów, które będą przydatne podczas hodowli koni, bydła, trzody, drobiu, gołębi czy królików.

Wszystkie akcesoria kupią Państwo w atrakcyjnej cenie, zyskując gwarancję ich wysokiej jakości i niezawodności. Zapewniamy także szybką i bezpieczną wysyłkę oraz profesjonalną obsługę klienta. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz do zapoznania się ze wszystkimi produktami dla rolników, hodowców i plantatorów.