• Promiennik podczerwieni Par Farma, czerwony, 100 W

The Symbol : 802007FA

Promiennik podczerwieni Par Farma, czerwony, 100 W

Moc [W] 100
Trzonek E27
Zasilanie [V] 230
26.90
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 48 hours

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

Promiennik podczerwieni Par Farma, 100 W 

Promiennik na podczerwień – idealny dla nowoczesnego gospodarstwa

Aby hodowla drobiu przynosiła wymierne rezultaty, niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz narzędzi. Ogrzewanie podczerwienią to stosunkowo tania i jednocześnie bardzo skuteczna metoda.

Ogrzewanie podczerwienią – wybierz dobry promiennik ciepła

Hodowla drobiu wymaga zapewnienia ptakom odpowiednich warunków termicznych. Zarówno zbyt niska, jak i zbyt wysoka temperatura będzie powodowała duże straty. Obiekty gospodarcze przeznaczone do chowu drobiu powinny być wyposażone w odpowiednią instalację grzewczą. Ogrzewanie podczerwienią umożliwia utworzenie strefy grzewczej, dzięki której ptaki same mogą wybrać swoją strefę komfortu. Aby ogrzewanie podczerwienią było skuteczne, niezbędne jest zastosowanie wydajnego promiennika podczerwieni.

Promiennik na podczerwień Par Farma to najlepszy wybór

Promiennik podczerwieni Par Farma stanowi nowoczesne rozwiązanie umożliwiające efektywne ogrzewanie kurników oraz innych budynków gospodarczych. Tradycyjne promienniki powodują utratę części energii cieplnej; promiennik Par Farma wyposażony został w całkowicie zamknięty odbłyśnik, dzięki czemu całe ciepło emitowane jest w kierunku zwierząt. Jest to także promiennik, który może być stosowany nie tylko w hodowli, ale również w terapii medycznej. Ogrzewanie podczerwienią pozwala na lepszy przepływ ciepła, który prowadzi do równoważenia ciepłoty ciała. Wybierając promienniki Par Farma masz pewność, że sięgasz po niezawodne elementy wykonane z wysokiej jakości szkła prasowanego o dużej odporności mechanicznej i na zachlapania wodą

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The