• Parametry
Niestety do tej kategorii nie dodaliśmy jeszcze produktów. Wkrótce się to zmieni! ;-)

Moskitiery okienne – najlepsze zabezpieczenie dla pomieszczeń inwentarskich

Nie tylko gospodarstwa rolne borykają się z owadami w okresie letnim. Również właściciele domów jednorodzinnych, a nawet mieszkań potrzebują dodatkowego zabezpieczenia. Jeśli szukasz niezawodnych sposobów na ochronę pomieszczeń przed insektami, wybierz moskitiery okienne. Możesz zamontować je zarówno na okna gospodarcze, jak i osłonić nimi okna domu jednorodzinnego.

Siatki na okno w oborze, kurniku czy chlewni

Jeśli chcesz zapobiegać przedostawaniu się insektów do wnętrza obory czy chlewni, siatka na okno będzie najlepszym rozwiązaniem: nie ogranicza widoczności oraz zapewnia dostęp świeżego powietrza. Aby siatki na okno spełniały swoją funkcję w gospodarstwie, powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zdecyduj się na siatkę wykonaną z PCV lub stali nierdzewnej, jeśli chcesz osłonić okna gospodarcze – moskitiery okienne ramkowe umożliwiają zachowanie czystości, co jest szczególnie ważne w przypadku gospodarstw zajmujących się hodowlą.

Moskitiery do okien, ramkowe do piwnicy lub garażu

Moskitiery ramkowe mogą być także wykorzystywane jako osłona okien w pomieszczeniach gospodarczych w domu jednorodzinnym. Dzięki specjalnemu aluminiowemu stelażowi moskitiera ramkowa może być zamontowana na oknie każdego rodzaju. Co ważne, dostępne w naszym asortymencie rozwiązania nie wymagają ingerencji w strukturę framugi, a po zakończonym sezonie bez problemu zdemontujesz je, wyczyścić oraz przechowasz. Moskitiery ramkowe mogą być również zamontowane na oknach uchylnych oraz oknach wszystkiego rodzaju: PCV, drewnianych czy aluminiowych.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje moskitier statkowych: typ Atyp F oraz typ S.