• Mieszacz powietrza, wentylator Multifan, Ø 71 cm

The Symbol : 1616032005

Przenośny wentylator, mieszacz powietrza Vostermans Multifan - średnica 71 cm

2067.00
opak Add to wishlist
Reviews
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 3 days

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

Mieszacz powietrza Multifan, Ø 71 cm

Wentylacja pomieszczeń inwentarskich – wyzwanie dla każdego gospodarza

Wentylacja obory to zagadnienie, któremu należy poświęcić szczególnie wiele uwagi: w nieodpowiednio wentylowanych pomieszczeniach inwentarskich zarówno zwierzęta, jak i pracownicy będą czuć się niekomfortowo. Ponadto systemy klimatyzacji to kosztowna inwestycja: tańszą oraz wydajną alternatywą będzie przenośny wentylator. Dzięki niemu zapewnisz prawidłową wentylację obory i stworzysz dobre warunki do hodowli bydła.

Niezawodny wentylator do obory

Wentylator firmy Vostermans Ventilation to niezawodne rozwiązanie przeznaczone do wentylacji pomieszczeń gospodarskich. Mieszacz powietrza został wykonany z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu zachowuje odporność na wysokie stężenie amoniaku oraz inne niekorzystne czynniki występujące w gospodarstwie. Wentylator posiada roczną gwarancję; bez problemu zamontujesz go w oborze lub innym budynku. Jest także zabezpieczony specjalną siatką, dlatego stanowi optymalne rozwiązanie. Przenośny wentylator jest wyjątkowo cichy – nie emituje hałasu, który mógłby mieć negatywny wpływ na zwierzęta hodowlane.

Wentylacja obory ma duże znaczenie

Dlaczego warto zainwestować w mieszacz powietrza? Latem temperatura w oborze wzrasta; powyżej 25 stopni obniża się produkcja mleka, ponieważ krowy spożywają mniej paszy i jednocześnie wydatkują energię na obniżenie temperatury ciała. Wentylacja pomieszczeń inwentarskich zapewnia swobodny przepływ świeżego powietrza wokół zwierzęcia, dzięki czemu wzrasta jego komfort. Z łatwością zapewnisz właściwy poziom wentylacji poprzez zamontowanie urządzenia na podporach w budynku inwentarskim.

Dodatkowe informacje:

Mieszacz instaluje się na wysokości min. 2,5 m pod katem 10-12° w celu zapewnienia optymalnej wentylacji.

Mieszacz Vostermans charakteryzuje się niskim poziomem hałasu – 67 dB (A). Ze względów bezpieczeństwa, trzy łopatki wentylatora z obu stron osłonięte są siatką ochronną. Mieszacze z łatwością montuje się na podporach w budynku.

Urządzenie posiada roczną gwarancje i jest zaprojektowane, aby wytrzymać trudne warunki w budynkach inwentarskich (np. wysokie stężenie amoniaku).

Wydajność 13 300 m³/h
Obciążenie 2.6 A
Średnica 709 mm
Ilość łopatek 3
Obroty 900 r/min
Napięcie 230 V
Moc 530 W

 


Liczba łopatek 3
Moc [W] 530
Obciążenie [A] 2.6
Obroty na minutę [RPM] 900
Producent Vostermans Ventilation
Średnica [mm] 709
Waga urządzenia [kg] 21,7
Wydajność [m³/h] 13300
Zasilanie [V] 230

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The