Darmowa wysyłka od 199 zł

Poprzez Paczkomaty InPost

Bezpieczne transakcje

Przez Przelewy24

Możliwość odbioru

W siedzibie w Jeżowie

Bezpieczne transakcje

Przez Przelewy24

Możliwość odbioru

W siedzibie w Jeżowie

  • Kolczykownica dla świń ALLFLEX z dwoma igłami

Oryginalna kolczykownica ALLFLEX Total Tagger z dwoma igłami + 2 igły GRATIS!

99.00
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin

Zamów telefonicznie! 690-387-365 lub...

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Kolczykownica dla świń ALLFLEX z dwoma igłami

Wedle przepisów prawa, znakowanie świń przy użyciu kolczyków z numerem identyfikacyjnym to obowiązek każdego hodowcy trzody chlewnej. Specjalistycznym urządzeniem, za pomocą którego bez wysiłku oznakujesz swoje stado jest wytrzymała kolczykownica dla swiń ALLFLEX Total Tagger.

Kolczykownica dla trzody chlewnej ALLFLEX – skuteczny sposób na kolczykowanie swiń

Kolczykownica została zaprojektowana tak, aby była lekka i przy tym bardzo wytrzymała – to zasługa specjalnego stopu aluminium. Nie zapomniano także o wygodzie użytkowania, przez co kolczykowanie trzody chlewnej nie wymaga żadnego wysiłku. Dzięki ergonomicznym kształtom ramiona w wygodny sposób umożliwiają umieszczenie kolczyka w każdej części ucha zwierzęcia. Na jednym z ramion ALLFLEX Total Tagger umieszczony jest element, który pozwala utrzymać w prawidłowej pozycji żeńską części kolczyka podczas zapinania oraz sprawia, że kolczykownica dla świń może być szybko i wygodnie usunięta po zapięciu kolczyka. Drugie ramię wyposażono w specjalne gniazdo, w którym zamontowana jest oryginalna igła ALLFLEX. Gniazdo zapewnia właściwe utrzymanie męskiej części kolczyka podczas zapinania, natomiast unikalnie wyprofilowana igła zapobiega jego wysuwaniu się przy rozwartych ramionach.

1 kolczykownica, 2 igły w zestawie!

Kolczykownica dla świń ALLFLEX Total Tagger to doskonałe i markowe narzędzie do znakowania kolczykowania trzody chlewnej – zarówno prosiąt, warchlaków oraz tuczników.

Uwaga! W zestawie z urządzeniem Allflex otrzymasz aż 2 wytrzymałe igły!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Inni Klienci kupili również